Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti mit jelöltetek be fészbukon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit jelöltetek be fészbukon az érdeklődésnél? Ahol az van, hogy férfiak, nők, férfiak és nők. Ha egyáltalán bejelöltetek valamit.

Figyelt kérdés

Érdekel, hogy a melegeknél hogy van ez.


Amúgy én is meleg vagyok, én nem jelöltem be semmit, így nem is hazudok, de nem is hirdetem.



2016. ápr. 3. 17:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
senkinek semmi köze szóval semmit sem
2016. ápr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A férfi van bejelölve, de nem látja senki. Azok akinke kell tudják, hogy mi a szitu, arra pedig nincs szükségem, hogy homofóbok zaklassanak.


19/Feminin/Passzív

2016. ápr. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
semmit
2016. ápr. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én bejelöltem, hogy férfiak, de mindenki tudja rólam, a páromat is ismerik és már rég Londonban élek, ottani ismerőseimet meg nem érdekli, ha véletlenül ezt olvassák, pedig családanya is van köztük.

25/f

2016. ápr. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Különbség van, a 'hazugság" és aközött, hogy 'nem tartozik másokra".

Nincs baj, ha nem írtad ki, nincs hozzá közük, mások sem írják, ki hogy mikor kú.nak félre..:)

2016. ápr. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell ennyire hatalmas jelentőséget tulajdonítani egy facebookos adatlapnak. Nekem nincs kinn semmi, de ismerek olyan meleget, aki habár nem bujkál, mégis az van kinn neki, hogy lány. Aki nem csak fb-n ismer, az ugyis tudja ,amit tudnia kell...
2016. ápr. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Üresen hagytam.


20/F

2016. ápr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Érdekes, mert én is ismerek olyan meleget, akinek az van ott, hogy "nők", pedig ő rajta úgymond látszik (de nem akarom megbántani), meg nyíltan fel is vállalja.
2016. ápr. 4. 19:20
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudok nem egy meleg srcot, akiknél "nők" van beállítva. Személy szerint nekem nem menne, mert ezt önmeghazudtolásnak érezném, így "férfiak" van beállítva, de a homofóbok miatt meg amiért senkinek sincs köze hozzá, ezért el van rejtve. Akit érdekli és meri, megkérdezi. Ha akarom, elmondom.

(Más a szitu, ha egy pletyis csaj kérdi, aki mindig is akart egy meleg barátot, vagy simn rosszindulatú, mintha egy helyes srác kérdezné meg.. )

;)

2016. ápr. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én meleg vagyok és semmi sincs bejelölve, szerintem ez a legjobb megoldás mert aki hetero az általában bejelöli a lányt... A többség.
2016. ápr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!