Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Bizonytalanság, félénkség?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonytalanság, félénkség?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok. Nincs se barátom se párkapcsom. Elég idős vagyok már szerintem egy párkapcsolathoz amit szeretnék is. Fent vagyok társkeresőn is és hát a kínálatban van is olyan aki szimpatikus.


A problémám viszont ott kezdődik hogy egyszerűen nem tudok nyitni. Volt már olyan hogy más írt rám, de akkor fura érzés kapott el mint ha nem akarnék senkitől semmit, mint ha menekülnék az elől amit akarok (sajnos mindig is az a típus voltam akit régi barátok stb felkaroltak, nem én nyitottam). Pedig már valakit nagyon szeretnék.


Kérdés az hogy miféle probléma ez? Mit kell változtatnom magamon hogy ne legyek ilyen? Pszichológiai eset volnék? Válaszokat előre is köszi!



2016. ápr. 10. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló személyiség vagyok. Felénk, önbizalom hiányos. :/

Annyit tehetünk, hogy legyőzzük a félelmeinket. Én egy randitól is félnék, vagy egy kapcsolattól, pedig vágyom rá.

Ezért lenne jó egy nagyon türelmes és megértő társ, akiben megbízhatok és biztonságot nyújt. Talán léteznek csodák...

2016. ápr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is teljesen pontosan ilyen vagyok. Én is felregisztráltam társkeresőre, de ha rám ír valaki nem merek visszaírni vagy nem is tetszik az illető. Reménykedjünk, hogy valakinek lesz elég türelme hozzánk :D. Hiába próbáltam nem tudtam megváltozni, mindig is félénk voltam önbizalomhiánnyal. "Aldom" az Istent, hogy introvertált személyiséggel áldott meg így nagyon nehéz hozzám közeledni. Mint a kedves kérdezőt engem is felkaroltak a barátaim, bár én főleg a fiúkkal nem tudok könnyen ismerkedni.


19/Feminin/Passzív

2016. ápr. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló vagyok én is, sajnos kevés az önbizalmam, meg nehezen nyitok az emberek felé... ezért sincs már barátom egy ideje, pedig nagyon vágyom már rá :(

26/F

2016. ápr. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én sem merek nyitni senki felé és igazából nem is látom értelmét, sajnos mindenki azonnal csak szexre hajt. Nem igazán passzolok sehova.


Én erre sajnos nem tudok megoldást. Amiket eddig javasoltak, azok nem igazán váltak be. Valakinek talán mázlija volt és tudott változni, de szerintem ez nem ilyen egyszerű azért.

2016. ápr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen át tudom érezni amit mondasz, én is gyakran elbizonytalanodom, illetve úgy érzem hogy amit én képviselek az senkinek sem kell úgysem. Illetve nem is vagyok tökéletes piramismuszklis testtel megáldva, ez a másik fele. Csak abban tudok reménykedni hogy a belső az igazán fontos valakinek, illetve nem tudom mások hogy vannak vele, de ha nagy az átfedés az érdeklődési köreink között valakivel, az nagyon be tud nálam vágódni, vagy csak legalább próbálja meg megismerni, én mindig nyitott vagyok az ilyesmire de amint felhozom hogy filozofálok sokat illetve zenélek, programozok, rögtön egy furcsa zöldfejű idegen vagyok mindenki szemében. Nekem pedig ezek a dolgaim nagyon fontosak, így egy alapvető részem már visszataszítóan hat valamiért.

20/f

2016. ápr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!