Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Titeket nem tesz kicsit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem tesz kicsit depissé a sok jó pasi?

Figyelt kérdés

Mármint, hogy mindenhol látom őket és 2 dolog jár az agyamban.

1. Miért nem nézek én is ilyen jól ki....

2. Miért nem lehet tudni, hogy vajon meleg/bi srácok-e.


Amúgy voltam már nagyon jó pasikkal is, de csak 1-1 talira aztán eltűntek. De kicsit ez a szép idő bedepiztet mert több cukit is látni. Amúgy nagyon élvezem az időjárást, csak néha elkezdek kattogni ilyeneken. Tehát azért nem depis az alaphangulat, sőt :)


2016. ápr. 16. 10:53
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Ezt kar volt vegig olvsnom...

Egy jo pasi :D

2016. ápr. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sose értem meg, hogy miért jó sokaknak beszólni... Miért nézik a meleg kérdéseket ha nem érdekli őket...Én se nézek fogyásról kérdéseket, mert nem érdekel. Ergó nem megyek oda beszólogatni.
2016. ápr. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja és néha engem is megvisel az ismerkedés, meg hogy mindenki nagyon szép... Nem tartom rossz pasinak magam, de jónak se. Szóval értem mire gondolsz.
2016. ápr. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonlóképpen vagyok ezzel mostanában, de megpróbálok nem ezen agyalni...egyébként ne ostorozd magad, mert azt gondolod, hogy nem nézel ki úgy, ahogy szeretnél. Tegyél érte, hogy meg legyén elégedve önmagaddal és különben is, mindenkire vár valaki :)

21f

2016. ápr. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nemigen látok nekem tetsző fiúkat.
2016. ápr. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

1. nekem ezzel nincs baj. nincs bajom a kinézetemmel

2. ez egy kicsit engem is zavar, bárcsak tudnám, hogy meleg/bi-e, ha meglátok egy jót.


Bár én nem fogalmaznék úgy, hogy sok jó pasi. Itt Miskolc környékén nem sokat látni.:(

2016. ápr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátaimmal vagyok akkor oda szólogatunk a jópasiknak (3 lány meg én😂),ha egyedül vagyok nem látok a telefonomon túl tehát nem ostoroz engem ez a probléma. Mondjuk,ha lemerülök akkor szembesülnöm kell a gonosz nagyvilággal😕
2016. ápr. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első nálam nem áll fent, mert nekem totál más fiúk tetszenek mint amilyen én vagyok. (De ez nem azt jelenti hogy szarul nézek ki :D)

De az jó lenne ha tudnám hogy érdemes-e próbálkozni vagy nem.

2016. ápr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

De, engem nagyon is azzá tesz :/

Szeretem őket bámulni, és eljátszani a gondolattal, hogy „de jó is lenne, ha ...” de aztán visszarántom magam a valóságba...

2016. ápr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel, hogy nem úgy nézek ki. A 2-es pont, az engem is zavar. Van, hogy flörtöl velem egy-két srác közben van nője. De szerencsére az agyam megoldja a dolgot, remek szexuális álmaim vannak.
2016. ápr. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!