Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Már egy ideje fáj a szex,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már egy ideje fáj a szex, előfordult már valakivel hasonló?

Figyelt kérdés
kb másfél hónapja tart, hol rosszabb hol jobb. a fenekemnél a lyuk körül folyton csíp, néha viszket, fáj. látszani nem látszik semmi, nem piros meg semmi. passzív vagyok amúgy. tegnap abba kellett hagynunk, mert annyira fájt, hogy kicsordult a könnyem és vérzett is. néha jobb, de sokszor minden nagyon csípi, a víz is, vagy ha szájjal csinálja, hozzáér. voltam vele orvosnál, de hát ott ugye kénytelen voltam hozzátenni milyen nemi életet élek, lekezelő volt és csak felírt egy krémet aztán húzzak el... a krém meg nem használ. szóval az lenne a kérdésem, hogy volt már valakinek hasonló vagy tud egy olyan urológust, aki előtt nem kell szégyellnem?
2016. ápr. 17. 08:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán valami betegség. Például külső aranyér(?)
2016. ápr. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát menj MÁSIK orvoshoz! A megoldás ez lehet. Amúgy meg biztos, hogy vmi gáz van. Sikosítót használtok? Esetleg cseréld le azt másfajtára.
2016. ápr. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Az meg sem fordult a fejedben, hogy addig amíg el nem múlik, egyáltalán ne szexelj?? És közben kereshettél volna egy másik orvost. Szentségtörés ilyet mondani, gondolom...
2016. ápr. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy másik orvost! Nem vagy köteles elmondani, hogy homoszexuális vagy. Nézze, vizsgálja meg, ha kell küldjön tovább sebészhez.
2016. ápr. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. igen, sok síkosítót használunk:/


3: 2-3 hétig nem szeretkeztünk, úgy éreztem elmúlt, így megint együtt voltunk. gondolom ez sem szentségtörés. természetesen fogok menni másik orvoshoz, de sokat dolgozom és csak szerdán tudok elmenni. gondolom addig nem tilos itt feltenni egy kérdést vagy ez szentségtörés?

2016. ápr. 18. 03:53
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem érdemes érdeklődni a Karolina rendelőnél, hátha tudnak infót adni melegbarát szakemberekről/rendelésekről. Úgy tudom, néha náluk is rendel bőr- és nemi gyógyász szakember, de az nem tudom, mennyire rendszeres. Itt van a weboldaluk, megtalálható rajta a telefonszámuk is: [link] Sok sikert!
2016. ápr. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!