Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Gáz ha szerintem tök menő az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha szerintem tök menő az ha valaki meleg és meleg szeretnék lenni? F

Figyelt kérdés
nem tudom szerintem marha menő az aki férfias, nők kedvence de mégis meleg, mert olyan menő hogy más. hogy nem ugyan olyan mint a többi és ezt fel is vállalja. na meg egy fiúval biztos jobban ki lehet jönni. . .
2016. ápr. 18. 21:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%

Sok nőnek csak azért van meleg barátja mert az tuti nem fog rástartolni...

Melegnek lenni nem menő, v nem menő. v az vagy v nem...

És ha ki is akarsz tűnni a tömegből nem ezt tartom a legmegfelelőbb dolognak...

2016. ápr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
47%
ja eléggé
2016. ápr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Majd kinövöd. Az egésszel csak az a gond, követni akarsz valamit, ami menő, akármi is legyen az. Teljesen felesleges. Enélkül is lehetsz egyéni. Ne a világ mondja már meg bárkinek, milyen legyen.
2016. ápr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%
Hihetetlen gáz! Nagyon…
2016. ápr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, naon mency, fantáziálgass csak róla, mert sosem leszel az, ha nem annak születtél😉
2016. ápr. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Sunshinedoll ***** válasza:
27%
Gáz. Csomó homoszexuálist ér erőszak, inzultus, előítélet, manapság is melegnek lenni nem menő, hanem veszélyes és hátrányos megkülönböztetéssel jár a legtöbb esetben. Elég gáz és undorító, hogy te ezzel akarsz bohóckodni.
2016. ápr. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
Na fiam, te szószerint divatb_zi lettél.
2016. ápr. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért akarsz meleg lenni, ha nem vagy az.

Mi azért csinálunk ám egy két dolgot az ágyban tudod...

(fenéknyalás, análsex, szo.pás)

Nem ér annyi inzultus mint mondjuk 10 éve, bár én külföldön élek szóval annyira nem tudom.

De szerintem nem normális ha ezért akarsz meleg lenni.

A nők kedvence a macho, agyontetovált, nagydarab(én melegként sem bírnék ilyenre ránézni sem)

Vagy a platinabankkártyás ürge.

Szerintem.

24/f

2016. ápr. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

értem értem. hát én se nem vagyok nagydarab és még csak tetkóm sincs.... nem is akarok xD platina kártyám sincs, hisz még gyerek vagyok - ezalatt azt értem hogy még tanulok és otthon élek- szóval ez is kiütve ... amúgy mi tetszik a nőknek ezekben? főleg az esőben? Mert szerintem irtó ronda egy ilyen ember...


én vékony vagyok, elég kevés a szőröm is, de sportolok is magamtól, de nem vagyok szálkás, inkább olyan, formás, de még mindig puha... a mellkasom pl látszik hogy van izom de nem vagyok ilyen blöááá "eres".... és én így marha jól is érzem.


nem akarnék szálkás 100 kilós izomagy lenni. szerintem az ronda. nem tudom a nők mit szeretnek ebben....


én jól elvagyok a magam 178 centiével és a 75 kilómmal.


amúgy a melegek milyen fiúkat szeretnek? én biztos hogy a pasi lennék ha meleg lennék és akkor gondolom egy feminimebb fiú kéne mint én, de az nem tudom mennyire lenne lehetséges. mivel ha úgy fésülöm a hajam, az arcom alapján nézhetnek lánynak még engem is xD

2016. ápr. 19. 14:50
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá törvény hogy kijön be a melegeknek. Mivel mindenkinek más az izlése igy van aki feminim partnert ketes magának,és van aki férfiasabbat.Teljesen megszokott tehát hogy két férfias vagy épp kèt feminim pasi van egymásssal kapcsolatban.
2016. ápr. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!