Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Gáz ha rágónak néztem az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha rágónak néztem az óvszeres dobozt húszon 4 évesen és mindenki rajtam nevetett?

Figyelt kérdés
2016. máj. 3. 01:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Szedsz rá valamilyen antidepresszívumot öcsém?
2016. máj. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Lány vagy vagy srác?De nem értem hogy lehet rágónak hinni,jobban meg kell nézni a dobozr mielőtt ismeretlenül rávágod hogy mi az.Másrészt meg mi az hogy "mindenki rajtam nevetett".hogy érted hogy mindenki?Ott volt vagy 10-20 barátod,és pont akkor voltak ott amikor először veszel szemügyre egy óvszeres dobozt?vagy ők vettek neked óvszert?Vagy az osztályban történt fősuliban/egyetemen,vagy munkahelyen?Hogy képzeljük el azt "Mindenki"?Ki az a mindenki?
2016. máj. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
egy barátom volt ott de elmondta mindeninek. fiú vagyok. nem tudtam hogy néz ki. ennyi.
2016. máj. 3. 01:36
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz. Másokkal meg ne törődj!

Én se tudok mindent, nem voltam párkapcsolatban még, ami másoknak gáz, de nekem nem, és ez számít. ;)

2016. máj. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Szerintem gázabb, hogy a 24-et húszon 4-nek írtad le...
2016. máj. 3. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Totál gáz vagy!
2016. máj. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
Az lenne fura, ha utána lefordítod a pénztáros mondatát csípőből 10 nyelvre, megoldasz három differenciálegyenletet és röviden összefoglalod történelmi vonatkozású doktori disszertációdat. Vajon akkor is tovább nevetnének? Akkor te nevetnél rajtuk. Azt meg ők nem tudják.
2016. máj. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én is szoktam szórakozni rajta a Lidl-ben, hogy úgy van kirakva az árcédula, hogy a rágó cimkéjét értheti rá az ember. Múltkor kérdeztem is a húszéves fiamtól, hogy nincs-e szüksége rágóra.
2016. máj. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj,de ha ilyen a barátod,hogy gúnyt űz,és megaláz,akkor szakítsd meg vele a kapcsolatot...Tehát meglátod ennyi idősen az óvszeres dobozt,nem tudod mi az.És a barátod nem hogy tapintatosan azt mondaná hogy:"Haver,ez óvszer,nem rágóó:D:D",ehelyett,meg szétkürtöli mindenkinek....Ez egy végtelenül indiszkrét,bunkó,prosztó hozzáállás.És ez itt a baj,nem az hogy nem ismerted fel.
2016. máj. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, én is néztem már vitaminnak a boltban műprotiktisztító gélt....hasonló kicsi doboza.
2016. máj. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!