Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk, férfiak! Sose...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk, férfiak! Sose gondoltatok arra, hogy veleségül vesztek egy leszbikus nőt?

Figyelt kérdés
Csak látszatházasság, alibi miatt, hogy ne gyanakodjanak rátok.

2016. máj. 5. 19:26
 1/8 A kérdező kommentje:
*feleségül. Elnézést a félreírásért.
2016. máj. 5. 19:28
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki alibi miatt házasodik, az gyáva, megalkuvó és nem törődik magával. Soha én önmagam maradok és nem megyek bele ilyen hazugságba.
2016. máj. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Soha! Én nem szégyenlem hogy meleg vagyok, és büszke vagyok rá hogy van egy csodálatos barátom akivel együtt lehetek!

Nem fogok úgy élni hogy bújkálok és hazudok mindenkinek, inkább utáljanak meg,de a valódi énem nem rejtem el!

2016. máj. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Meleg/biszex férfival fogok összeházasodni, nem leszbikus nővel. :)
2016. máj. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
El akartam venni egyett, de már vérjnél volt. ;)
2016. máj. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem tagadnám le a homosexualitásomat.

Akinek nem tetszik kapja be öreganyám aranye..t...üzenem neki.

Nincs már halálbüntetés érte, nem értem miért kell ennyire félni, hogy gyanakodnak rájönnek, és ha igen?!

És ha hátrányosan megkülönböztetnek annyi alapítvány civil szervezet van, akihez fordulhatsz és már csak azért is megrángathatod őket a nyilvánosság előtt.

2016. máj. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
barátomat fogom elvenni. miért vennék el egy leszbi nőt? magyarázd már el:D mihez kéne alibi, senki nem látja, kivel bújsz ágyba... ha meg mellette férfiakkal találkozgatsz, ugyanúgy lebukhatsz
2016. máj. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha, nem tagadom meg magam csak azért, mert másoknak ez nem tetszik.
2016. máj. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!