Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg lehet? Vagy barátokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg lehet? Vagy barátokat keres?

Figyelt kérdés

Van egy évfolyamtársam aki ha egy előadáson vagyunk, mindig köszön meg odajön kezet fogni vagy integet.Mosolyog rám meg kérdezi hogy hogy vagyok.Néha mintha nézegetne is órán. Bejelölt facebookon is és párszor már rám írt.Kérdezget rólam ilyen ismerkedős szövegeket hogy van-e tesóm, milyen zenét szeretek. Stb. Mikor influenzás voltam rám írt hogy gyógyuljak meg hamar, ilyenek.Hívott moziba oda nem mentem el.De nem mondott semmi szex dolgot.

Most ő vajon udvarolni próbál nekem? Nem tudom hogy meleg-e. De lehet hogy az. Vagy csak barátkozik?

Ha meleg akkor jó lenne megmondani neki hogy nincs esélye. Azt nem akarom hogy reménykedjen hiába.

De ha csak haverkodik akkor meg gáz lenne azt mondani neki hogy figy kopjál le nem vagyok meleg.

Mit csináljak? Nem akarom hogy gáz legyen a helyzet.


2016. máj. 13. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Probald egyszer a csajokra tereli a szot, es figyeld a reakciojat
2016. máj. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Ha ténnyleg ilyen szinten csinàlha akkor nen csak baràtkozni akar. Szerintem ha nem akarsz semmi rosszat mondani neki akkor lassan szépen magyaràzd el neki hogy te nem vagy meleg... meg ilyenek... sorry de nem vagyok a szavak embere...de ténnyleg.. beszéljétek meg... ennyi..abból semmi rossz nem sülhet ki... szerintem...
2016. máj. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod direktbe közölni vele. Akkor tereld a témát a csajozásra és valahogy arra hogy neked milyen lányok tetszenek esetleg ki is mondhatod a szavakat hogy elvégre nem vagy meleg. Csak úgy mellékesen anélkül hogy róla és rólad lenne szó. Így őt sem hozod kellemetlen helyzetbe.
2016. máj. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van ra esely h nem az vagy az de csak baratkozni akar veled, en is szoktam fiukra rairni meg beszelni veluk pedig csak baratok vagyunk! De a csajos temat hizd fel az szerintem is jo otlet
2016. máj. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hozd fel neki ha beszélgettek hogy de jo az a csaj aki itt sétál éppen es egyből meglátod mi a helyzet
2016. máj. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%

Kedves Kérdező!

Első sorban gratulálok, mert nagyon érett módon kezeled a helyzetet. Nem lenézed, hanem szeretnéd hogy neki ne legyen rossz azért mert te nem tudod viszonozni ha többet akarna barátságnál.

Úgy gondolom egyszerű a megoldás: első sorban döntsd el szeretnél-e barátkozni vele. Ha nem, akkor hanyagold, ne foglalkozz vele. De ha igen, akkor számolj azzal hogy lehet valóban többet akarhat, és ha nem is kapja meg, sőt meg is mondod sose fogja, akkor is nyomulhat tovább. És ha közel kerültök egymáshoz, nehezebb lesz elszakadni, neked is és neki is.

Döntsd el valóban mit szeretnél, ha úgy gondolod ezekkel megtudsz küzdeni, akkor barátkozzatok.

Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus

2016. máj. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!