Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk! Hogy szoptatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk! Hogy szoptatok először?

Figyelt kérdés
Elsősorban azokra gondolok akik fiatalon, idegen férfit. Milyen körülmények közt? Milyen volt? stb. Sztorikat várom

#meleg #fiatal #felnőttel
2016. máj. 15. 15:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Hát, idegent soha. Pasimat életemben először. Kapcsolat volt, nagy szerelem.
2016. máj. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
A fb-n akadtunk egymásra, kiderült hogy egészen közel lakunk egymáshoz. Még aznap elmentem hozzá és egymás után kétszer megszopatott. Nagyon boldog voltam hogy végre nekem is sikerült
2016. máj. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hány évesen?
2016. máj. 15. 15:46
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Ez aranyos.

Érdekes de az én pasijaim orállal soha nem érték be...kellett nekik a d-gás is. Anélkül nem élvezték a dolgot, mindig azt mondja a pasim az olyan mintha félig sexelne.

2016. máj. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
14 voltam,első egy 16 éves pasival volt. Elmentem hozzá,szinte még a házban sem voltam már tuszkolta a számba a farkát. Kanos volt,kb 2 hete nem verte ki és nem volt senkivel. Meg ígérte,hogy kiveszi mielőtt elmenne,de nem vette ki és hát egy jókora adagot kaptam a számba így elsőre. Aztán még kétszer történt vele hasonló,aztán végeztünk. A legújabb pasim egy 28 éves😄
2016. máj. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Még nem szoptam le senkit a srác akivel voltam azt mondta hogy vagy megdug vagy szopat és a dugásnál maradtunk...de jó lenne már valaki előtt térdelni... Győr környéki vagyok:)
2016. máj. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy akar dugni valaki, hogy előtte hozzá se érjen a partner szája a farqhoz? Ez fura.

Én passzív vagyok, és a pasim először a kényeztetést szereti aztán megdug. Közben smaci ezerrel, símogatás, jó ez nem alkalmi az biztos.

2016. máj. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen 16 éves srácot
2016. máj. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen nyilvános wc-ben és nem tudom a korát,mert csak átdugta a farkát az elválasztón levő lyukon...
2016. máj. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen, egy házibuliban, akkor ismertem meg a srácot 18 éves volt, többiek elvonultak másik szobákba, mi ketten a házigazda hugának szobájába aludtunk. Elkezdett kutakodni a lány cuccai között, aztán az egyik szexi fehérnemű szettet egy szexi miniruhával felvettem poénból, persze engem izgatott, ő meg elkezdett poénból fogdosni, én meg bele mentem a játékba, elkezdtem húzni az agyát, majd amikor odadörgöltem a popsim a farkához, éreztem, hogy elég kemény neki, elég részeg volt meg kanos, nem kellett neki több amikor el akartam távolodni tőle, visszahúzott magához,magához szorított elkezdte a nyakamat puszilgatni, farkát meg ha tudta volna ruhán keresztül már belém nyomta volna, aztán megfordított lesmárolt,miközben a fenekemet markolászta, ekkor már tudtam, hogy nem csak játszik, kicsit megszeppentem fogta a kezemet és rátette a farkára, simogattam, neki kicsit aztán már csatolta ki az övet elővette én elkezdtem verni neki, aztán kérdezte, hogy nincs-e kedvem bekapni is, kedvem volt de egy kicsit féltem, letérdeltem, már tolta is a számba, bele élvezett, fura volt és izgató. Utána a szüzességemet is elvesztettem, aznap este, elővett egy gumit, hogy most én jövök, elkezdett nyalni teleköpdösött ujjazott, aztán megdugott, ami néha fájt néha jó volt, így kezdődött minden.

25/f

2016. máj. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!