Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért vetik meg sokan azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vetik meg sokan azt hogy én tizenévesen egy idősebb manusszal vesztettem el? Nem volt semmi pedofília, gyengéd volt velem és kedves.

Figyelt kérdés
a család ismerőse volt. ahol a nagymamám lakik neki a szomszédja. 50 éves volt és én nagymamámnál voltam és átmentem hozzá. a gyerekek szerették, sokan lógtak nála mert érdekes hobbija volt. makettozott. na szal, én 15 voltam, neki mondtam először hogy meleg vagyok és egyik dolog követte a másikat. nem bántam meg. De mégis sokan ezt elítélik és azt akarják elhitetni velem hogy engem molesztáltak gyerekként. pedig nem.
2016. máj. 16. 23:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
utolsó: és fejeztél be egyáltalán legalább gimit, hogy egy érettségid legyen és találj normális munkát? vagy a párod eltart titeket, amíg nem talál egy másik csajt és le nem lép? vagy arra vágyott 40 évesen, hogy egy kislány szüljön neki egy gyereket?
2016. máj. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%

Jelenleg is suliba jarok es egyszerre vegzem a 11-12.osztalyt.

Dolgozok egy fagyizoba a suli mellett es ott van velem a babam is persze csak delelottonkent.

Paromnak rendes munkaja van.

Sajat hazunk van es mar a terhessegem.ota gyujtunk egy szamlan a picinek.

Egyikunk se szenved semmiben sem hianyt. Boldogok vagyunk.

Jah es jegyben "jarunk"

2016. máj. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Az első orál nekem is egy 50 felettivel volt.
2016. júl. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!