Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti bele mennétek abba, hogy?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti bele mennétek abba, hogy? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdés úgy szólna, hogy:


Jelenleg van egy nagyon jó barátom, akivel mindent meg tudok beszélni, és frankón kijövünk.

Minap elmondtam neki az álláspontomat afelől, hogy hogyan és miként érzek a velem azonos neműek iránt. Még aznap este megbeszéltük a dolgokat, amikre ő kíváncsi volt, hogy hogyan állok hozzá az egyes témákhoz ezen belül.

Azonban fel jött egy kérdésem, miszerint el szeretnék menni egy olyan szórakozóhelyre klubba ami speckó fiuknak szól, (lásd meleg bár/club) és nem lenne kivel elmennem, és elhívnám, hogy ha van valami akkor még is azért ott legyen mellettem.


Tehát, hogy a fentire visszatérjek:

Ti bele mennétek abba, hogy a legjobb barátotok megkér, hogy ilyen bárba mennyetek el vele, függetlenül attól, hogy ő nem meleg/biszex?

Kényelmetlenül érheti esetleg, vagy hogyan reagálnátok ti erre?


Köszönöm a figyelmet! :)

(19/f vagyok én, BARÁTom kicsit fiatalabb)



2016. máj. 22. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem gyakran jöttek ilyen helyekre heteró barátaim semmi gondjuk nem volt vele.
2016. máj. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
sok hetero van meleg klubbokban. nincs ebben semmi
2016. máj. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
#1 Menni
2016. máj. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
lány vagyok ugyan, de persze, hogy elmennék
2016. máj. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Halihó!


Köszönöm a válaszokat. Természetesen a nyelvészeknek külön köszönöm, hogy a kérdésre válaszoltak. Gondolom ugyanannyira ismerik a nyelvtant mint a fórum(ok) használatát.

Amúgy semmi olyat nem írtam, hogy privátban folytatom... amit szerettem volna tudni az mind-mind fent olvasható.

Kellemesen csalódtam viszont, hogy ilyen sok pozitív véleményt olvastam, és üzenetben kaptam.

Akiket hívtak már meg így, azok, hogy élték át?

Akik normálisan a kérdésre válaszoltak ment a zöld pacsi.

2016. máj. 22. 23:19
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem tetszett, jól éreztem magam eddig mindig:)
2016. máj. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Vicces, de engem pont egy hetero haverom akar elvinni egy ilyen helyre, hogy én jól szórakozzam, de mégse legyek egyedül, mert ő már volt másik meleg haverjával, és jól ismeri a helyet. Egész pontosan így fogalmazott: "Egyszer el kell vigyelek téged oda...". Szóval szerintem semmilyen kényelmetlenség nincs a dologban. :)
2016. máj. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én heteró barátaim nagyon élvezik mindig amikor ott vannak. Élvezik, a zene is tetszik nekik. És ők is tudnak ott ismerkedni. Vannak lányok akik ilyen helyekre járnak és velük jól össze tudnak haverlodni. Mert az ilyen lányoknak tetszik ha egy fiu nem ítéli el a melegeket.
2016. máj. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!