Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A lányos meleg tinifiúknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányos meleg tinifiúknak mennyire jönnek be az idősebb férfiak?

Figyelt kérdés

Bár 26 éves vagyok, nem igazán van tapasztalatom nekem se, mert elég későn fedeztem fel, hogy ebbe az irányba is tudok nyitott lenni.

A fiatalabb, lányos srácok jönnek be, ők izgatnak szexuálisan.

Eddig kettővel volt alkalmam kapcsolatba bonyolódni, jó volt, de a részükről éreztem egy kis bizonytalanságot.

Azt értem alatta, hogy végig partnerek voltak, viszont az aktus során kicsit olyan esetlenek lettek.

Igazbáól ki se mondtuk, hogy most mi történik.

Ez mennyire jellemző?

Egyébként sportos testalkatom van, igényes, ápolt vagyok, enyhén szolis bőrrel, ha ez fontos, a nők jóképűnek mondanak.

Vagy inkább csak fiatalokkal vannak?


2016. máj. 28. 23:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elegge, sot en azt vettem eszre az ilyen fiuk nagyon is szeretik az idosebb sracokat.


Mostansag amugy is megy ez a "daddy-orulet", a fiatal kis sracok egy resze, foleg a lanyosabbak nagyon is vagynak a ferfias, kemeny sracokra:)

2016. máj. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Részemről nem probléma, sok barátnőm volt és értek a nőkhöz, ezért is mentem bele olyan lazán, de ez valahogy elgondolkodtatott.

Azt hittem lazábban fog menni, bár más azt modnta, hogy így se panaszkodhatok.

2016. máj. 29. 00:36
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan lány vagyok, de az egyik legjobb barátom meleg, 17 éves és egy éve együtt van egy 30 éves férfival. Soha nem láttam náluk boldogabb és aranyosabb párt.
2016. máj. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az ilyen kapcsolatok addig tartanak,amikor a lányos tini fiúnak borostája lesz xddd
2016. máj. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem bejöttek, amikor tinifiú voltam:D de azert nem a daddy-k...max ilyen 25-30


22, passzív

2016. máj. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 36 éves vagyok, és azt látom, hogy a fiatal fiúknak tetszem.
2016. máj. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudok válaszolni a kérdésre, de nekem bejönnek a lányos meleg tinifiúk :D

25F

2016. jún. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Én nagyon szeretném kipróbálni egy lányos tini fiúval!
2016. jún. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon bejonnek az idosebb ferfiak, es nekik is bejon a leopardmintas cicanacis fenekem..:)

14/f

2016. júl. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

én imádom az idősebb srácokat, szerintem nagyon szexik...mondjuk én az ágyban fel nem húznék ilyen lányos dolgokat

20/f

2016. júl. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!