Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért bámul állandóan egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámul állandóan egy meleg férfi tanár az egyetemen?

Figyelt kérdés
Akárhányszor találkozom vele, mindig végigmér és én lány vagyok. 100 százalék hogy meleg, van barátja ez biztos (ezt még az is tudja róla aki nem ismeri). Vizsgáztam egyszer nála, de nem volt semmi különös. Sohasem tanított és soha nem is beszéltem vele...az a vicces, hogy ismerek pár embert akit tanított és azóta sem ismeri meg őket :D

2016. jún. 15. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Mert rossz a frizurád.
2016. jún. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
mond neki miíííííívaaaan tanááááár?
2016. jún. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Talán nem tetszik neki a ruhád.

vagy azon gondolkozik hogy "Te jóég ezt a ruhát ilyen cipővel??!!" :D

Vagy lehet hogy pletykálnak rólad valamit és amiatt. :D

De lehet hogy összetéveszt valakivel :D


Nem kell semmi rosszra gondolni :D Nincsnek Hátsószándékai :)

2016. jún. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

És akkor ő nyíltan felvállalja, hogy meleg? És a viselkedésén, stílusán is látszik? Ha igen, miben? (Bocsi, csak valakiről nem tudom eldönteni, hogy vajon meleg-e. Persze tudom, hogy ez így h*lyeség, de akkor is érdekelne.:D)


Szerintem semmi hátsószándéka nem lehet, ha csak nem biszex. De mondjuk akkor se lenne semmi, hiszen nem tesz semmit, csak néz. Lehet, hogy Te nézed őt furcsán vagy bámulod néha (akár akaratlanul), és emiatt néz téged ennyire. Vagy csak beképzeled. De lehet, hogy tetszik neki az öltözködési stílusod vagy épp fordítva, nem jön be az ízlésed neki. Akármi lehet...

2016. jún. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 oligriffin ***** válasza:
100%

Meleg vagyok ,de egy szép arcú, vagy jó kisugárzású, vagy formás testű lányt én is végigmérek.

Például két barátnő esetén az egyik megdicséri a másikat , elismerve, hogy jól néz ki. (és őszinte a dicséret, nem pedig "jajj csak azért mondom, mert a barátnőm vagy") Mindenképpen pozitív szerintem, hátsószándék mentes :)

2016. jún. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez melyik egyetem? Egy fiatalabb kollégája a pasija?
2016. júl. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!