Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Számotokra (melegek) vonzó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra (melegek) vonzó egy ilyen férfi?

Figyelt kérdés
18 éves fiatalos, kb. 110 kiló, és 185-186 centiméter magas, nekem az ilyen féle emberek jönnek be és indulok be ilyenekre, ez nomrális??

2016. júl. 17. 21:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen normális, nekem is az ilyen testalkatúak tetszenek. :)
2016. júl. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy dagi fiút és arra panaszkodik, hogy senkinek nem tetszik. Adjam a kontaktját?
2016. júl. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Elfogadnám szívesen ^^
2016. júl. 17. 22:35
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Most feltetted a kérdést, ergo mondhatnám hogy nekem nem. De inkább azt mondom hogy ízlésről kár beszélni ;)
2016. júl. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%

Nem mindig igénytelenség, meg azért rohadt könnyű úgy ítélkezni, hogy nem vagy a helyében.

Én vékony vagyok és genetikailag, tehát nem azért jár a szám, mert érintett vagyok, csak azért jár a szám mert van barátom aki kövér és érdekes volt mikor beszélgettem vele és számolgattunk. Az egészséges kaják drágábbak ráadásul kevés helyen kapatóak. A konditeremre havi 10.000Ft egy 80-as fizuból elég sok. Plusz időt is kell találni rá. Lehet ítélkezni, de azért számolgat és gondolkozni is érdemes előtte. És akkor azt ne hagyjuk ki, hogy mennyi elszántság és energia kell hozzá. Úgy élni, hogy nem ehetsz akármit, stb. Érdemes átgondolni...

2016. júl. 18. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ámbár nekem a nagyon vékony kissrácok jönnek be, ízlések és pofonok.
2016. júl. 18. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezek csak paraméterek, ha más számok lennének se lenne vonzó, mert nem beszéltem vele és nem láttam. Szóval ennyi alapján teljesen közömbös. :D
2016. júl. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%

"nem kell egy elhízott malac (...) normális testalkata legyen, nálam ez igénytelenség"


Miért, te mit teszel a "normális testalkat"-ért? Az, hogy valaki alapból vékonyabb, az még nem igényesebb semmivel, mert az ilyen embernek semmit nem kell tennie azért, hogy ilyen legyen.

A másik dolog pedig az, hogy nekem meg egy hurkapálcika nem kellene, lehet felőlem akármilyen izmos meg helyes, akkor sem. Ha én valakinek "lejjebb" nyúlok, akkor combokat meg segget akarok fogni, nem pedig a nagy semmit. Attól, hogy neked nem jön be a kövérebb testalkat, attól nem kell lenézni azokat, akik úgy néznek ki, mert mások meg lehet éppen a te testalkatodat nézik le mondván: igénytelen csöves vagy, mert nincs otthon mit enned. Ennyi.

2016. júl. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%

Hát nekem nem. De egy kifejezetten vékony sem jönne be. Azért egy sportosabb külső a minimum nálam.


110 kiló az erősen elhízott. Igénytelenség. Nem a pénzen úlik. Futni ingyen is lehet, max egy cipőt kell venni, az egészséges kaja meg pont hogy olcsóbb mint a sok szar. ynem mellesleg aki ilyen szintre jut, az nyilvan olyan mennyiségbe is tömi magába a szemetet, hogy... értitek, lassan ő maga is szemét lesz belülről. És ebbe dugjam a farkam? Na nem!

2016. júl. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A 98 kiló már kevés ? :D Én annyi vagyok.


22/F

2016. júl. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!