Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Crosdresserek, ti hol vesztek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Crosdresserek, ti hol vesztek magatoknak fehérneműt, ruhákat, cipőket? (konkrét boltokra gondolok) Hogyan oldjátok meg, hogy ne legyen feltűnő, hogy magatoknak vesztek/nézelődtök? Tudtok olyan helyről, ahol valamivel elfogadóbbak?

Figyelt kérdés

#cd #shemale #crosdressing
2016. szept. 15. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Én szerintem tesco,kínai bolt.
2016. szept. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

figyi bemész bármelyikbe és körbenézel

ha kérdeznek szólsz h kösz de elboldogulsz magad is

vagy megkérdezed mit ajánl egy hasonló alkatú lánynak :D

meglepnéd a barátnőd

esetleg írd fel a paramétereidet h lelested a melltartójáról

vagy neten rendelsz

2016. szept. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én pl simán mondtam, hogy bolond ballagásra kell egy babát felöltöztetni. Arra kéne vékony ruha. Ekkor vásároltam elsőként annak a 18 éves srácnak ruhát, aki szerette, ha női ruhában dugom meg. Turiba végeztem hamar. Fehérnemű terén nem volt gond, mert az első kínai üzletbe bementem és színleltem egy beszélgetést a barátnőmmel, amiben méreteket mondott, stb:D Azért a 1270-et felhívtam, hogy nehogy belecsörögjön a fülembe:D
2016. szept. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én leginkább netről rendelek igy ez nem gond, de pl ázsia centerben is vettem már jó cuccokat, soha senki nem kérdezte meg kinek vagy miért.. nekik az a lényeg hogy eladják. Annyi csak hogy a méretet szemre kell eldönteni mert probafülkébe azért nem vittem be :D 27f
2016. szept. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte netről rendeltem, majd egy lány barátom kezdett segíteni, együtt jártunk vásárolni, igazából ő tanított sminkelni... hogyan legyek nőies, innentől megoldódott, ma már a hétköznapokban is nőiben járok, így bármelyik boltba be tudok menni vásárolni, próbálgatni.

25/travi

2016. szept. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Tesómnak (lány) szinte ugyanolyan alkata van mint nekem, magasságra is csak 2 centivel alacsonyabb nálam. :D Könnyű helyzetben vagyok, együtt megyünk vásárolni és úgy teszünk, mintha neki vennénk. De valójában helyettem próbálja fel, és "ő veszi meg". :D


(tudja rólam a crossdressing iránti vágyamat)


Így tehát bármelyik boltból probléma nélkül tudok szerezni ruhákat.

Cipővásárlásnál is tesómmal, viszont azt ha nem látja senki, én is felpróbálom néha a boltban.

2017. júl. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!