Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A szüleim és rokonaim állandóa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim és rokonaim állandóan azzal piszkálnak, hogy nincs barátnőm, de hogy mondjam el nekik, hogy nekem barátom van?

Figyelt kérdés
2016. szept. 18. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Sehogy. Utána még jobban fognak piszkálni.
2016. szept. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ne mond el nekik max ha már nem fogsz a szuleidtol függni
2016. szept. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2%
Inkább mondd el...azt nem kell, h pasid is van...elég, azt közlöd, h meleg vagy és kérd meg őket, h ezzel ne piszkáljanak
2016. szept. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
97%

Sehogy. Mondd meg nekik azt, hogy foglalkozzanak a saját dolgukkal. Vagy ha pl egy olyan rokonod kérdi, akinek mondjuk 2 gyereke van, akkor mondd neki, hogy ez ugyanolyan, mintha én megkérdezném tőled, hogy te miért nem 3 gyereket szültél, miért csak 2-t.

Nem tudom milyenek a körülményeid, de ha még a szülőkkel laksz, akkor ne mondd el az igazat, majd csak miután elköltöztél.

2016. szept. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
96%

A magánéleted része, hogy te kivel vagy párkapcsolatban. Az rád és arra tartozik, akivel együtt vagy. Nem vagy köteles beszámolni a rokonoknak, ha van valakid, vagy randid lesz, esetleg tetszik valaki.

Neked kell eldöntened, hogy el akarod-e mondani, vagy szeretnéd, hogy tudják, hogy már rég nem vagy egyedülálló. Viszont, ha utóbbit szeretnéd, akkor mindenképpen számolnod kell, hogy nem biztos, hogy pozitív kicsengése lesz a dolognak.


Engem annak idején nem zavart a nemi identitásom, s nem is éreztem semmilyen tehert, hogy meleg vagyok, s ezt nem közlöm senkivel. Elvoltam a magam világában, mint most is, pedig nem is egy olyan ember lenne, aki elfogadná, ha kiderülne rólam. De ugyebár mindenki más.

2016. szept. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!