Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Étkezés után mennyi időnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Étkezés után mennyi időnek kell eltelni, hogy anális szex előtt bélmosást lehessen végezni?

Figyelt kérdés
Úgy mondták nekem, hogy néhány órának el kell telni.

2016. okt. 3. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell nézni az időt, mert van olyan étel, ami gyorsabban átmegy rajtad, van ami lassabban. Szex előtt mosd ki magad az a lényeg, nem számít hogy mikor ettél. Persze "baleset" bármikor megtörténhet, az mindig benne van a pakliban.
2016. okt. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az elöttem szólóhoz. Úgy van ahogy mondta.
2016. okt. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
sose időzítek be evést a szex miatt, pláne, hogy nem tudhatom mikor kapjuk el egymást. akkor eszek amikor jól esik
2016. okt. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
ha jól teleeszed mad s ugy dugnak meg ki is hányhatod. a teltség érzés elmulását jobb ha megvárod
2016. okt. 4. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

mivel az emésztés minimum, 10óra normális esetben,ezért sokat kéne várnod.

Én sexelőtt csinálok 2 beöntést (vagy nem*) és kész.


*ezt valahogy tudom,hogy kell e vagy sem,és amúgyis használunk gumit.

2016. okt. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
nincs összefüggés...........a jó mosás a lényeg !
2016. okt. 10. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!