Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » MELEG PASIK! Ha komoly szándék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MELEG PASIK! Ha komoly szándékkal randiztok, mi az a pro/kontra lista, ami alapján kerestek?

Figyelt kérdés

vagyis "milyennek kellene lennie" a másiknak? Mi az ami abszolút kizáró dolog?

Saját kort, illetve a keresett személy korát is kérem megadni.

Előre is köszönöm az *értelmes!* válaszokat.



2016. okt. 24. 13:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Szia, ami nálam rengeteget számít:


- adjon a kinézetére, de ne ez a mai tömegpasi legyen, számomra a vékony, helyes, kissé lányosabb vonású pasik jönnek be

- belsőleg legyen értelmes, taplraesett, szenzitív és nagyon érzelmes, bújós, szeresse, hogy a pasija törődik vele, a tenyerén hordozza, legyen introvertáltabb jellem

- az ágyban legyen odaadó, tüzes, igazi szerető, szeresse adni es kapni a kényeztetést, szeresse kényeztetni a sportos testemet :)

- nem árt, ha a családja tisztában van a helyzetével, és netán ezt jól is kezelik, úgy sokkal könnyebb az élet


Ami nem jön be:


- flegmaság

- menőzés

- dohányzás, rendszeres bulizás, alkoholizálás

- igénytelenség

- túlzott extrovertáltság, túl nagy baráti kör


A keresett korosztály pedig 18-25


Ez persze csak az én véleményem!


24/f/m

2016. okt. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindenféleképpen legyen értelmes és az ő szándékai is legyenek komolyak. Fontos hogy okos legyen, tájékozott hogy tudjunk miről beszélgetni. Nagyon fontos még a kedvesség a mosoly és ha érdeklődő. Inkább a férfias melegek tetszenek de nem zavar ha kicsit feminin. Ami kizáró az ha bunkó, nagyképű, érzéketlen, unalmas. Külsőre nekem tetszen nincs meghatározott ideálom csak az hogy ne legyen túlsúlyos.

21 éves vagyok 21 és 26 között kereagélek (nem sok sikerrel).

2016. okt. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Béla211 ***** válasza:
100%

23 évesen úgy kerestem ,hogy ne legyen távkapcsolat. korombelim legyen.Lehetőleg ne dohányozón.Ehhez képest 120 km tere lakott tőlem 16 évvel idősebb és dohányzót:D

mivel ezek a dolgok nálam kizáró okok voltak ezért csak két év ismeretség után jöttünk össze.Már hét éve vagyunk együtt. Közben összeköltöztünk és a dohányzásról is leszokott.

2016. okt. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez mind tök jó, hogy mindenki nagyjából hasonló tulajdonságú srácokat keres (legalábbis a belső tulajdonságok leírásában én is magamra ismertem), mégis ha valakire írunk, akik ilyen srácok amit kerestek, 99%-ban elküldtök egy, az egy darab fénykép alapján/után. :) 26/f
2016. okt. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Legyen normális, kedves, helyes. Értelmes, hogy legyen miről beszélgetni. Ne járjon olyan gyakran bulizni, és egyáltalán ne dohányozzon. Átlagos, kicsit sportos vagy vékony legyen. Szeressen jól öltözködni.

Velem közel egykorú, vagy inkább fiatalabb.

20/f/p

2016. okt. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%

Akkor vegyük nálam a listát:


Kor: 18-30


Aminek meg kell lennie a másikban:

- intelligencia (értem ezalatt a józan paraszti észt.)

- műveltség (nagyon kínos tud lenni, ha az ember párja nem tud teljesen alapvető dolgokat...)

- önálló egzisztencia

- alapvető higiénia

- önmagára adjon (nem kell modellnek lennie, de ne is legyen igénytelen)

- legyen humora (és lehetőleg öniróniája is)

- kozmopolitizmus


Kizáró indokok:

- az előzőek ellentétei

- nacionalizmus / bigottság / konzervativizmus

- nem tiszteli a másik szuverenitását

- drogfüggőség

- középszerűség

- modortalanság


Kapásból ennyi jutott az eszembe. Nyílván vannak még speciálisabb esetek is, de ha mindent leírnék, az nagyon hosszú lenne.


22F

2016. okt. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%

Külsőre legyen szálkás vagy átlagos testalkatú. A súlya me haladja meg a 80 kilót. Férfias legyen, de bajusz és szakáll kizárva. Legyen igényes és legalább 185+ cm


Belsőre legyen kedves, humoros, érzéki, nyugodt. Továbbá tudjon magáról gondoskodni.


Kizáró ok az alkoholizmus, droghasználat.


Korban 18-23 között bár +1-2 még talán belefér


Én 19, 68kg, 187cm, feminin, passzív

2016. okt. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Kor: kb 19-25 között

Legyen mindenekelőtt kedves, aranyos, valamennyire intelligens/művelt/tájékozott, nem árt ha emellett humoros is. Nagy előny még ha bújós, romantikus :)

Külsőleg helyes arcú és vékony, lehetőleg nem túl magas (1,85 alatt).

Mínusz pont ha beképzelt, ha dohányzik (rendszeresen) ill. túl sokat bulizik.

27/f

2016. okt. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
57 éves passzívként én már nem válogatok. Ami fontos,az a tisztaság...
2016. okt. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ami nem jön be:


- flegmaság

- menőzés

- dohányzás, rendszeres bulizás, alkoholizálás

- igénytelenség

- túlzott extrovertáltság, túl nagy baráti kör


A keresett korosztály pedig 18-25

Pontosan ahogy az 1-es válaszoló írta.

Hangos, flegma, igénytelen, túl széles baráti kör, ha randi közben felveszia telefonját, hogy na, helló, csá, itt ülök valakivel, de mongyad...ezektől hánytam volna- anno...

Szerencsére találtam párt.

2016. okt. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!