Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek van esely arra,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esely arra, hogy meleg a legjobb haverom?

Figyelt kérdés

Elore koszi ha elolvasod, es kulon koszi ha meg irsz is velemenyt. :)

Egyetemistak vagyunk, raadasul szobatarsak is. Van par furcsa szokasa, pl amikor tanulunk, szinte mindig ugy ul, hogy a labunk osszeerjen, es leven hogy meleg vagyok, engem nem zavar, ezert nem is huzodok el, neha jobban oda is simulok hozza, de egyaltalan nem zavarja. Minden orat akkor vett fel mint en, minden gyakorlaton egyutt vagyunk, mindenhova egyutt jarunk. Amugy folyton okorkodunk, bunyozgatunk, csipkelodunk, oltjuk a masikat. Ha hozzam szol, mindig testi kapcsolatot letesit azaltal, hogy megfogja a vallam, a combom, vagy a kezem. Massal nem csibalja ezt... Tovabba nagyon igenyes, a hajaval mindig sokat szoszmotol, felsotestet rendszeresen szorteleniti (emiatt mar tobbszor is nyaggattak engem masok, hogy szerintem meleg-e, szoval nem csak bennem merult mar fel a kerdes). Ha egy jo csajt lat megjegyzi ugyan, hogy huu de megfektetne meg ilyenek, de tekintettel arra, hogy en is ezt csinalom olykor, amikor olyan tarsasagban vagyok, ahol nem tudjak, hogy meleg vagyok, nem veszem biztosra, hogy hetero. A lanyoknal nincs nagy sikere annak ellenere hogy baromi jokepu, neki csakis az elerhetetlen no kell, igy vegul senkije sincs, ezt megis azzal magyarazza, hogy neki jo az egyedullet. Ket-harom havonta latom, hogy bulikban kavar 1-2 csajjal, de basszus, en tobb lannyal kavarok meleg letemre ennyi ido alatt (nem vagyok bi, csupan igenylem a csokolozast, es ismerosok elott nem csokoloznek fiuval).

A fo problema, ami miatt a kerdest is kiirtam: nemreg elmondtam neki, hogy meleg vagyok, mert mar kezdett kicsit zavarni, hogy olyannyira megkedveltem ot, hogy mar egy egyszeru erintesetol is bebizseregtem, es gondoltam, hogy majd kicsit undorodik tolem, es abbahagyja. De nem tette. Meglepodott, de latszolag elfogadta, aznap kicsit feszult volt a viszonyunk... 10 percig. Utana ugy viselkedett, mintha csak annyit mondtam volna, hogy bakfity. Ugyanugy elkezdett velem bunyozni es ugyanugy nevettetuk egymast, es en tokre lesokkolodtam. Egy hetero ilyen esetben nem figyelne arra hogy kerulje a meleg baratjat? Legalabb a testi erintkezest? Ugyanugy mellem ul, osszeer a labunk, ha hozzam szol ugyanugy megerint. Tobbszor is elofordult hogy vagy fel percig neztunk egymas szemebe, en mindig elnevetem magam a vegere, ilyenkor korbenez, hogy van-e valaki a szobaban es (mivel mindig volt rajtunk kivul mas is) abbahagyta es folytatta amit azelott csinalt. Sok idot tolt egyebkent felmeztelenul a szobankban (nem csak ketten vagyunk szobatarsak), van hogy tanulas kozben is felmeztelen es simogatja a kopasz mellkasat, en meg masnap szar zh-t irok, mert nem tudok a tanulasra koncentralni...xd

Szerintetek lehet meleg?


Bocsi nagyon hosszu lett, koszi ha vegigolvastad! :)



2016. nov. 4. 23:18
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Ja es az egyik legjobb lany baratom, a minap megkerdezte tolem, hogy meleg-e a legjobb baratom.. Aztan azt is elmondta, hogy azert kerdezi, mert hallott egy furcsa dolgot ezzel kapcsolatban, csak eppen azt nem arulta el, hogy mi az.. Nem tudtam meg kiszedni belole, de igyekezni fogok kideriteni. Ha neki elmondom, hogy meleg vagyok, vajon elmondja, amit tud szerintetek? En tipikusan olyan vagyok, akirol nem mondja meg az ember, hogy meleg, eddig akarkinek elmondtam, leesett az alla, pedig csak olyannak mondtam el akivel nagyon joban vagyok, es nagyon jol ismerjuk egymast. Es ez amugy keves ember, mert nyilvan minek hireszteljem, itt is csak az anonimitas miatt kerdezem. Meg hat most kicsit ossze vagyok zavarva es ki kellett irnom magambol. 20/f
2016. nov. 4. 23:26
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom nálatok hogy megy ez de a legjobb barátomnak én is elmondtam, és szoktam mondani neki h kár hogy nem vagy meleg, próbáld ki :DD
2016. nov. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb lany baratod, és nem mondja el? wtf, akkor tényleg legjobb lehet :Dd 19/f amúgy előző is én voltam
2016. nov. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Hmm nem is rossz otlet, de meg talan kicsit korai lenne. :D

Ja, a lanybaratom csak azert nem mondta el eddig, mert nem kettesben voltunk. Amugy mi harman vagyunk nagyon jo baratok, ezert is vacillalt szerintem, hogy elmondja-e nekem, nyilvan a masik legjobb baratjarol nem akarna pletykalni.. De nekem igazan elmondhatna, es ki is szedem belole valahogy, ha legkozelebb talalkozok vele.

2016. nov. 5. 00:09
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jó, sok sikert haver, bár nekem is lenne meleg barátom, de mindig csak cuki heterókkal dob össze a sors. :(
2016. nov. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Hat az en esetemben sem biztos, hogy meleg a baratom.. :/

De neked sok sikert, remelem talalsz magadnak valakit. :)

2016. nov. 5. 00:30
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Aranyosak vagytok!

Sok irigyed lesz, ha végigolvassa az írásodat.

Javaslom, Te is tedd azt amit Ő! Ha tanultok, és összeér a lábatok, akkor simogasd meg neki. Én a hetero barátomat úgy tudom kiakasztani, hogy nézem 10-15 percig, olyan vágyakozóan. Meg szokta kérdezni, hogy mi van már. Olyankor azt mondom neki, hogy csak gyönyörködöm, mert olyan szép vagy. Ha beszélgettek, akkor Te érintsd meg először. Ez az érintés lehet hosszabb is, és a kezed vándorolhat is a testén. Figyeld meg a reakcióját!

Tudom, hogy van sok hetero, akinek a közvetlenség, a testi kontaktus is bele fér a baráti kapcsolatban, de, ha a haverod nem meleg, akkor másképpen reagál a Te kezdeményezésedre, mint aki meleg. Figyelgesd közbe!

Sok sikert!

2016. nov. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Megfogadom a tanacsokat! :)
2016. nov. 5. 08:25
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Én igazából nem értem, hogy mi szükség van a látszat heteroságra...főleg ha egyetemisták vagytok, akik sokkal nyitottabb gondolkodásúak..meg társaságban smárolsz csajjal csak mert fiúval nem mersz...na mindegy, nem hergelem fel magam. Amúgy a barátod ha nem is meleg, de biztosan vannak érzelmei irántad, de szerintem minimum biszexuális.
2016. nov. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Haat nemtudom. Lehet meleg. De igaza van az elsőkommentelőnek.próbàld ki... de legalàbb eggyszer próbàld meg úgy intézni hogy kettesben legyetek és akkor próbàld. Szerintem így sokkal hatàsosabb lessz... sok sikert kívànok.😊
2016. nov. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!