Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Baj ha a szexuális irányultság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha a szexuális irányultságára vonatkozó kérdést teszek fel valakinek hétköznapi helyeken?

Figyelt kérdés
Voltam boltban, ahol a pénztárnál lévő fiútól megkérdeztem minden körítés nélkül, hogy kikhez vonzódik. Volt előzménye is, úgy tűnt néz engem, meg olyan meleges volt a kinézete is. Azt válaszolta, hogy igen, meleg. Aztán visszamentem kicsit később a pénztárhoz, megadtam a telefonszámomat és eljöttem. Nem hívott. Ez körübelül 2 hónapja volt, azóta szintén történt egy hasonló dolog, ott se hívott az illető. Mit gondoltok, nem jöttem be nekik, vagy esetleg elvettem az ismerkedés romantikáját azzal, hogy előre megkérdeztem. Ha hetente mentem volna a boltba és minden alaklommal beszélgetünk kicsit lehet jobban alakult volna?
2016. nov. 6. 13:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
arra gondoltál, hogy attól, hogy meleg nem egyedülálló?
2016. nov. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy egyedülálló, megtaláltam őt társkeresőn. A másik lehet nem egyedülálló, ez igaz.
2016. nov. 6. 13:54
 3/18 A kérdező kommentje:
Igazából a kérdésem az, hogy ti hogyan reagálnátok egy szexuális orientációtokat firtató kérdésre. Örülnétek, hogy a legfőbb kérdésen túlvagytok vagy zavarna, mert nem ilyen egy hagyományos ismerkedés?
2016. nov. 6. 14:30
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
sztem semmi extra sőt ez így jobb , legalább látom h közvetlen a srác.
2016. nov. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
akkor csak nem jöttél be nekik
2016. nov. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Lehet. Köszi a válaszokat!
2016. nov. 6. 18:13
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

A boltos kérdésre emlékszem.

Nem te akartad megsímogatni a combját..

Nem jöttél be neki ennyi.

2016. nov. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Mi van?
2016. nov. 6. 18:37
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Volt valaki aki a pénztárnál ülő sráchoz odament ogy szeretné megkérdezni meleg e és hogy megsímogathatja e a combját.

Nagyon hasonló a két kérdés és azt gondoltam te voltál az is...

Mert írta hogy utána nem akart vele találkozni a pénztáros srác.

2016. nov. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de abban, amit írsz én semmilyen hasonlóságot nem vélek felfedezni azontúl, hogy abban is pénztárosfiúról van szó.
2016. nov. 6. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!