Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Összejöttem és lefeküdtem egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem és lefeküdtem egy 18 éves fiúval, aki nagyon fiatalnak néz ki. tiszta pedóna érzem magam. Véget kéne vessek az egésznek? 19f

Figyelt kérdés
Szóval, rengeteget L.O.L- oztunk együtt, de már az elején tudtam hogy meleg, és ő is hogy én pedig nyitott. tudtam hogy gyerekes meg minden, de nagyon arranyos fiú és amikor végre találkoztunk, nem bírtunk magunkal. azonban a teste is rohadt gyerekes, nem csak az arca, kb 14 nek ha kinéz a srác... volt hogy a dohányboltban még személyivel sem akarták kiszolgálni, amit megjegyzem jól tettek, miattam abba is hagyta... én jól megnéztem a személyiét és tényleg 18... azonban nagyon pedónak érzem most magam, ő pedig már a "jövőnket" tervezi, annyira beleélte magát az egészbe, mert ez volt neki az első. igazából nekem is... és én is tervezgetnék, de annyira gerekes és félek ha valaki meglát minket együtt még a végén megöl engem , vagy kellemetlen helyzetbe sodor... amúgy most fog ballagni, és valószínüleg egyetemre megy.
2016. nov. 30. 17:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
És az a szomorú, hogy ez valószínűleg nem trollkérdés.
2016. nov. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
és ez miért szomorú? amúgy garantálom hogy ez nem kamu.
2016. nov. 30. 17:50
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Jó neki én már várom az elsõt nem valami nagy sikerrel

15F

2016. nov. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
ő 18 te 19, ez mióta pedofilia?XD
2016. nov. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele, hogy mondod el neki. "Szia szerelmem, hiába vagyok teljesen belédesve és szeretnék veled lenni örökké, mégis szakítanom kell, mert fiatalabbnak nézel ki, mint amilyen vagy (ilyen pedig aztán soha nem szokott lenni), és félek, hogy emiatt egyszer megölnek minket, meg különben is, a Gyakorin bebeszélték nekem, hogy emiatt túl pedós vagyok. Szóval... cuccolj, és keress mást, szevasz!"
2016. nov. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát, de szereted vagy szerelmes vagy ? mert a kettő nem ugyanaz... mert akkor szerintem nem zavrana annyira... aki nekem nagyon bejön nálam 11 évvel idősebb és ő is annyira gyerekes mármint nem kinézetre csak agyilag kicsit de lehet pont ezt szeretem benne...csak ő nem szeret sajnos biztos fiatalnak tart vagyis tulajdonképpen fogalmam sincs miért... 21f
2016. nov. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
igazad van, soha nem tudnám neki ezt mondani. már most hiányzik de nagyon. pedig hétvége még csak nem rég volt.
2016. nov. 30. 18:02
 8/21 A kérdező kommentje:
"Hát, de szereted vagy szerelmes vagy ?" eddig szerettem de mmost hogy közelebbről is megnéztem meg együtt voltunk, azthiszem szerelmes vagyok...
2016. nov. 30. 18:03
 9/21 A kérdező kommentje:
na én megyek is, beszélek vele faxbookon mert nem bírom tovább, sziasztok :)
2016. nov. 30. 18:08
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
irigyellek,.. de hát azthiszem én 100% re tudom ha úgyvan, de lehet majd rájösz csak több idő kell hajrá
2016. nov. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!