Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nagyon szerelmes vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok, egyszerűen nem bírom, de bátorságom sincs bevallani neki? De lehet már sejti?

Figyelt kérdés

A legjobb haveromba iszonyat szerelmes vagyok. Ma is itt volt filmeztünk, és átöleltem, simogattam. Hagyta, és éreztem hevesen dobog a szíve, de az egészet passzívan tűrte. Később megkértem öleljen át ő, de visszautasította, megkérdeztem miért? De nem felelt, csak hallgatott. Utána ismét kezdtem ölelgetni, simogatni a lábát, már pár centi választott el a farkától... Ezeket mind engedte és semmit nem utasított vissza, sőt még meg sem szüntette a közeledésem.

Fogalmam sincs miért viselkedik így velem. Ha meleg lenne akkor ő is vissza ölelne, de ha heteró akkor nem engedné a közeledésem. Mit tehetnék, hogy végre megtudjam az igazat? Nagyon félek erről beszélni vele!



2017. jan. 1. 18:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ő semmi közeledést nem mutat feléd ? Elhiszem , hogy félsz erről beszélni , viszont az a legjobb megoldás ha feldobod a témát , hidd el akkor legalább tudod hogy hányadán is álltok :)
2017. jan. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem. Miért viselkedik így? Csinál ilyet egy full heteró? Csak hogy ne bántsa meg a legjobb barátját?
2017. jan. 1. 18:33
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

Én úgy gondolom, nem biztos az, hogy nem érez semmit. És tudod miből gondolom ?

Ebből: "visszautasította, megkérdeztem miért? De nem felelt, csak hallgatott"

Ha nem tudott rá felelni, ott van valami. Ha nem "érezne" semmit, rögtön mondta volna, hogy azért, mert ő hetero vagy valami hasonlót.

Szerintem beszélned kellene vele erről a dologról.

2017. jan. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Vajon nem csak azért nem felelt, mert félénk és nem akart megbántani? Nem akarta azt mondta mert b..zis .. mert ezzel megbántana engem?

Szerinted van rá esély, hogy valamit érezzen?

2017. jan. 1. 18:48
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

Beszélj vele róla

Vagy legközelebb puszild meg az arcán vagy valami

2017. jan. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%

Én hetero srác vagyok, és az egyik legjobb barátomról kiderült, hogy meleg, és hogy belém szeretett. Részemről a barátságunkra nem volt hatással, ma is ugyanúgy az egyik legjobb barátom, de ha már csak apró célzást tett arra, hogy kipróbálhatnék dolgokat, azonnal rászóltam, hogy NEM! Még véletlenül sem mert hozzám érni! :D


És nem azért voltam vele határozott, mert megakartam bántani, hanem azért, mert nem akartam, hogy feleslegesen reménykedjen.


Szóval azt sem akarom, hogy Te feleslegesen reménykedj, de én nem tudok elképzelni olyan szitut, hogy full hetero srác hagyja, hogy ölelgesd meg simogasd. Az alapján, amit írtál, szerintem bejön Neki a dolog, egyszerűen csak Ő nem meri még bevallani, valószínűleg magának sem. Az egyik, ami segíthet, az, ha megbeszélitek egymással a dolgot. Másrészt pedig az idő is, ha tényleg vonzódik hozzád, lehet, hogy neki még egy kis időre van szüksége, hogy elfogadja a "másságát."

2017. jan. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Reményt adtatok, és van igazság abban amit írtok!

Köszönöm szépen! Még várom a további észrevételeket!

2017. jan. 1. 20:28
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
legyél türelmes és hátha. amikor nekem ilyen viszonyom alakult ki (szintén egyik legjobb barátommal) a srác is volt, hogy átölelt, simogatott, fogta a combom...én meg annyira be voltam fosva, hogy meg se rezzentem és járt az agyam, hogy most ez mi, mit érzek, miért érzem, hogy lehet ez:D nem viszonoztam én se és azóta se. valszeg még mindig nem fogadtam el teljesen, hogy ez is a részem.
2017. jan. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
Fura lesz amit irok, de ha... khm... van merevedése az érintésedre akkor mondhat akármit, a férfiasság elmondja, hogy mivan a fejben, ennyi, szerintem, ezért ha enged dolgokat puszild meg meg ölelgesd simogasd, egyre közelebb oda, a lába közé, ha merevedése van akkor letámadhatod és vadul csokolhatod, mert igenis jol esik neki amit csinálsz, ha nincs semmi ott akkor inkább csak a lelki támaszod esik neki jol, ami miatt engedi
2017. jan. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ahhoz, hogy közelebb kerülj az igazsághoz, neked kell elmondani, hogy mit gondolsz, érzel (úgy néz ki, te jobban tisztában vagy ezzel, úgyhogy neked kell ezt a kockázatot vállalnod).


Te annyit tehetsz, hogy kommunikálod felé az érzéseid és elmondod, mit szeretnél, mit jelent ő neked.


Teljes igazságra, konkrét válaszra ne számíts, azt én sem kaptam soha, de legalább megvolt a tudat, hogy én megtettem, amit lehetett és őszinte, nyílt voltam.

2017. jan. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!