Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A meleg férfiaknak a nőkre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A meleg férfiaknak a nőkre nincs is merevedésük? Vagy van, csak nem találják vonzónak őket?

Figyelt kérdés
Komolyan érdekel, a hülye válaszoktól kíméljetek!

2017. jan. 1. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is is ha van benne biszex hajlam vagy valójában biszex akkor van merevedés ha teljesen meleg az illető akkor nincs merevedés hisz ahhoz kell a vonzalom magától nem áll fel.
2017. jan. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én leszbikus nő vagyok és férfira egyáltalán nem nedvesedek,nem érzek semmiféle izgalmat,vonzalmat...Gondolom a meleg férfiakkal is hasonló a helyzet.
2017. jan. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Mert szerinted miért melegek mi?

Xdddd

2017. jan. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs merevedésük,mert nem éreznek szexuális vonzalmat az ellenkező nem iránt.

Egy heterónak se áll fell a fiúktól!

Ezt jegyezd meg!!

Ha feláll akkor biszex az illető.

2017. jan. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
99%
Egy meleg nyilván azért meleg, mert vonzalmat (szexuális, érzéki, lelki) csak azonos nemű iránt képes érezni. Mint ahogy egy heteró pasi sem izgul fel a saját nemére.
2017. jan. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

A női testre inkább úgy tekintek,mint egy művészkellék.

Pl de jó ruhát lehetne rá tervezni,stb.

Ha látok egy mély dekoltázst,persze megnézem,de nem lesz tőle merevedésem:D

2017. jan. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem hogy nem lesz merevedésem, de még hányingert is kapok ha pucér női genitálikáat kéne nézegetnem.

Semmit nem tudok kezdeni egy nővel, nem tudnám magam felhangolni hogy menjen értitek ugye...?

2017. jan. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
A dolog nyilván attól is függ, hogy pszichoszexuális tekintetben milyen az előélet ill. a rögzültség, vagyis az illető a langyos szakaszban van vagy már felmelegedett. Ha egyáltalán nem fogékony egy női test illatára, a keblek látványára, a bőr simaságára, akkor veszett fejsze.
2017. jan. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Csak érdekelt, hogy ez hogy működik... Azért, mert nekem feláll olyan nőre is, aki amúgy nem tetszik. Tehát nem gondolok semmire, de mondjuk mellém ül a buszon, vagy közel hajol, stb.


Köszi a válaszokat mindenkinek!

2017. jan. 3. 10:59
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem áll fel, mivel nem vonzó a számuka a nő.
2017. jan. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!