Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi zajlik le a szülőkben, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi zajlik le a szülőkben, ha úgy nyitnak ránk szex közben, hogy még nem tudták, hogy meleg vagyok? 18/F

Figyelt kérdés
2017. jan. 6. 11:06
 1/8 Doctor Manhattan ***** válasza:
92%
Idegösszeomlás
2017. jan. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon remélem, hogy ez a kérdés csak hipotetikus, és nem veled történt meg :S Óriási sokk lenne nekik, és a szülő-gyerek kapcsolatotokat is tönkretehetné.
2017. jan. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Én gyerekkoromban játszottam kölcsönösen egy barátommal a bokorban. Bekaptuk egymásnak, stb. De utólag lehet rosszul érintette volna őket, ha rajtakapnak. De akkor nem igazán a szexualitásról szólt, azóta meg is nősültem. A felnőtt korban sokkoló lenne például apaként. 27/F
2017. jan. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
98%
Szülője válogatja. Én fel vagyok készülve.
2017. jan. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Hát az nagyon nagy gáz lenne, akár el is ájulhatnak. De te hogy mersz ilyet megtenni, hogy a szüleid semmit se tudnak, s hazaviszel egy pasit? Van benned bátorság mondhatom.
2017. jan. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kovpet ***** válasza:
91%
Mi zajlik le benned, amikor nem zárod be az ajtódat és úgy szexelsz egy olyan lakásban, ahol olyanok is laknak, akik nem a szexpartnereid? :)
2017. jan. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
97%
Ha például sejtették már rólad, akkor kevésbé rosszul, de még így is leesne az álluk. Ezt szülője válogatja. Lehet van, aki tolerálná, de biztos, hogy mind nagyot nézne ilyen helyzetben. Még talán fiú-lány felállásban is.:D
2017. jan. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
19%

én megkérdezném, hogy csatlakozhatok-e


42/ apuka

2017. jan. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!