Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A szifilisz csókkal mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szifilisz csókkal mennyire terjed?

Figyelt kérdés
Az egyik szexpartnerem ugyanis csókolózott egy lánnyal aki szifiliszes, mint kiderült pár napja. Írt neki, hogy el kéne mennie megnézetnie magát. Azonban az említett csók után 1 héttel velem smárolt a srác. Meg mást is csináltunk. Aztán most para, hogy elkaptam én is, hisz 1 héttel előtte elkaphatta ő. Főleg annak örülnék, ha olyan írna, akinek volt már...
2017. jan. 22. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag terjed. Figyeld a tüneteit. Ha hamar felfedezik akkor antibiotikummal gyógyítható
2017. jan. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
simán elkaphattad,menj el dokihoz, mert szív problémákat is okozhat
2017. jan. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ajánlom a doki témát nektek. 3 helyen voltam eddig. Egyiknél se haladtam még semmit. MIndenki terel máshova. Bőrgyógyászatról kórházba, onnan másokba. VICC
2017. jan. 25. 12:11
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
én ezért járok magán rendelésre
2017. jan. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!