Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szakítsak? A pasim szőrös, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak? A pasim szőrös, és nem hajlandó leborotválni.1 hónapja vagyunk együtt de szerinte az olyan lenne mintha szoknyát venne fel.

Figyelt kérdés
tehát, egy nagyon tiszta és jóképű és ruhában ápoltnak tűnt pasiról van szó. soha nem gondoltam volna róla, de az egész teste szőrös. a hasa, a mellkasa, a háta és a segge is. én vagyok a passzív, ő az aktív, de szerintem elvárható lenne hogy ne legyen szőrös, vagy szőrtelenítsen nem?
2017. jan. 24. 20:26
1 2
 1/15 Pares924 ***** válasza:
15%
Hány éves vagy?
2017. jan. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Nekem kifejezetten tetszik ha egy fiú szőrös, én is az vagyok. Én nem várnám el tőle, hogy szőrtelenítse magát, ha ő neki úgy esik jól.
2017. jan. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Pares924 ***** válasza:
29%
Ha felmerül ez miatt benned az hogy szakíts vele,akkor aztán szeretheted....ne keress több férfit magad mellé,mert minden férfi szőrös,aki nem az nem férfi
2017. jan. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem te választottad ??
2017. jan. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%
Nekem is tetszik a szőr, de ami túlzás, az túlzás. Figyelembe kellene vennie, hogy neked hogy tetszik, elvégre szexeltek is vagy mi.. Egy nagyon dzsungel nemi szervtől én is rosszul lennék, a segg meg alapból szőrtelenül jön be. És igen, ha átesik a ló túlsó oldalára, akkor a mellkason és hason is tud taszító lenni..
2017. jan. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
16%
Ne szőrtelenítsen, szerintem nagyon taszító, ha valaki csupasz.
2017. jan. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Van, aki jobban szereti magát szőrösen, van, aki szőrtelenül, és van, aki a partnerével kapcsolatban rendelkezik hasonló preferenciával. Csakis rajtatok múlik, hogy mi a fontosabb: a szőr vagy a párkapcsolat. Nincsen univerzális helyes válasz erre a kérdésre, de az még önmagában nem baj, ha azt akarod, hogy szőrtelenítsen. Elvégre egy párkapcsolat nem működhet úgy, hogy undorodsz tőle (akkor inkább maradjatok barátok, ha egyébként 'minden más' működik). Max. azon érdemes elgondolkozni, hogy melyikőtök mennyi kompromisszumot tud kötni ezen a téren.
2017. jan. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
A többi válaszolótól meg csak egy dolgot kérdeznék: ki a halált érdekel itt most, hogy ti hogyan szeretitek a partnereiteket? Nem ez volt a kérdés.
2017. jan. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%

# 3 Egy hónapja ismerik egymást, ez idő alatt még nem biztos, hogy dúl a hű de nagy szerelem.. Egyébként meg a pasija is szeretheti őt, ha ennyit nem tud megtenni a kapcsolatukért. Nagy kérés, hogy borotválja le a seggéről a szőrt?:D Ha a szex fontos az életükbe és ez a dolog gondolom gátolja őket és nem változtat, akkor úgy is vége lesz.


Nem a szőrtől lesz valaki férfi eyébként, szerintem ő egy férfi pl.


[link]


A leírás alapján hirtelen egy ilyen ugrott be nekem.:DDD


[link]

2017. jan. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%
Én a hónaljamon, a fanszőrzetemen és az arcomon kívül mást nem borotválok. Jó, hogy már nem csupasz csigák leszünk. Tudod mit kérdező, szakíts vele, de többet ne keress magad mellé férfit.
2017. jan. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!