Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek nagyon gáz ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz ha egy fiú aki pelenkát szeret hordani, meg kisgyerek szerepben szeret lenni, az vesz egy felnőtt méret rácsos ágyat? Nem szexuális célból űzi de a fiú meleg.20f

Figyelt kérdés
2017. febr. 3. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem annyira gaz,mintha ezek mellett még hermafrodita is lenne,aki pedofil tàrsat keres.
2017. febr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan.

Ha te így vagy önmagad, így érzed jól magad tégy úgy ahogy te szeretnél, ez a TE életed, ne pazarold arra, hogy azt csináld amit a társadalom "normálisnak" tart.

L

2017. febr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem elég retardált dolog, de azt kezdesz az életeddel amit akarsz. Mondjuk biztosan nem randiznék egy ilyen fiúval.


21/F

2017. febr. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz.:)

Ha ez teszi boldoggá, akkor nyugodtan csinálja.:)


#1: hermafrodita ember nem létezik. Gondolom, úgy értetted, interszexuális, de nem értem, miért baj, ha valaki az.

2017. febr. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!