Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Megcsaltam aztán megvert a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam aztán megvert a barátom utána megint nekem esett, most mi a baja velem?

Figyelt kérdés

19 éves passzív sràc vagyok a baràtom 26 éves aktív.


Na szóval a baràtomnak van egy öccse aki annyi idős mint én és hát eléggé jóban lettem vele, amióta együtt vagyok a pàrommal. ( màsfél éve) de ez a sràc nem meleg, nem vonzódik a fiúkhoz. Szal jóban vagyunk és egyiknap a baràtom elment a baràtaival sörözni. Én meg nem akartam otthon punnyadni, ezért az öccsével elmentem egy buliba ami este 8kor kezdődött. Ittunk, dumáltunk, minden oké volt. Aztàn a haverom megkérdezte,hogy nincs-e kedvem csajozni? Kiröhögtem:D na mindegy. Sikerült felszednem egy lànyt akivel tàncoltam is picit aztàn megcsókoltam, volt tapi is, de a haverom közbe lépett. Mondta,hogy àlljak le, hiszen pàrom van. Tudom,hogy nem kellett volna ezt. A csaj kiszívta a nyakamat. (Még mindig làtszik) Màr a kocsiban próbàltam eltakarni a haverom nagyon haragudott rám,nem arra gondolt,hogy megcsaljam a pàromat, szerinte gàz volt az egész produkció amit levàgtam a buliban. Hajnalban értem haza. A baràtom tiszta ideg volt, halàlra aggódhatta magát. Telefont nem vittem magammal, otthon hagytam. Nem szeretem ha mindig keres ezért inkàbb otthon hagyom. Nagyon kiakadt ràm, veszekedett velem,mert dőlt belőlem a pia szag. Aztán a balhé akkor kezdődött amikor meglàtta a nyakamat. Tökön rugott. Eszméletlenül fàjt!!!! Ordítottam. Nagyon fàjt!!!! Össze is rogytam elötte. ;( megakart ütni. Tudom,hogy bàntott volna, de làtta,hogy szenvedek ezért inkàbb csak szavakkal bántott ;( Amikor mertem mondani valamit azt mondta levàgja a f...kamat és üvöltött.


Elmondtam neki,hogy mi történt. Mondtam,hogy sajnàlom,hogy megcsaltam. De én akkor ezt nem tartottam nagy dolognak,mert nem akartam semmit a csajtól ;(


Én szakítottam vele, mert eléggé féltem tőle,hogy bàntani fog.


2 hétig csak lakótàrsak voltunk nem több..haragban voltunk még mindig. Elmentünk egy hàzibuliba. Ahol amúgy nem beszéltünk semmit de őt is és engem is meghívtak. Ott volt az öccse is akivel viszont egész este elvoltam és kimentünk az erkélyre. Ott kitalàltuk,hogy a korlàton kéne egyensúlyozni:D piàval a kezünkben. Aztàn mindketten felálltunk és próbàltunk nem leesni, mert ha kiesünk a hatodikról akkor káput. Màr szàlltunk is le. Az exem làtott bennünket, és amikor bementünk a nappaliba neki vàgott a kanapénak. Elkezdett ütni, eleinte csak pofonokat adott meg a nyakamat szorongatta aztàn inkàbb rugdosott. Azonnal mindenki odacsődült és elkezdett szétszedni bennünket. Kérdeztem, hogy mi baja van neki? Nem vàlaszolt, csak a pulcsimat szorongatta. Vagy 4-en fogtàk vissza. Még a sajàt öccsének is neki ment volna, ha nem védik meg. Azt mondta ro...djak meg! Egy fé..eg vagyok, ne kerüljek a szeme elé, nem értem még mindig mi a baja. Sírt is, ott mindenki elött :( azthittem belepusztulok :( tök sz..r volt úgy látni őt ;(. Nagyon durvàn nekem rontott. Már másodszorra.


Most nàla lakom, mivel tanulok még és a munkahelyemről kirúgtak. A csalàdommal meg nem tartom a kapcsolatot, mert utàlják a bu..i fiúkat és egész életemben azt vártam,hogy végre megszabaduljak tőlük. Apám rendszerint megvert, mert miért? Mert a férfiakhoz vonzódom. Amúgy meg nem làtszik rajtam. Jóképű vagyok és a csajok is tapadnak ràm mint a pióca. De nem érdekelnek sajnos.


Na tehàt én békülni akarok, ha nem is leszünk màr együtt, de baràtok maradhatnànk szerintem. Csak nem tudom,hogy mi a f..sz baja van velem. Megcsaltam tudom. De a hàzibuliban is nekem esett. És nem tudom miért akart kinyírni.


Nem szól hozzàm, kerül engem. Ha otthon vagyunk, csak néz, de nem mond semmit. :(


Mi a pi..csa baja van? Nagyon szeretem őt. És hiànyzik, hiszen szerelmes vagyok bele. De màr soha nem kapom vissza. :( De mit tegyek? Mikor fog megint normàlisan beszélni velem? Ha annyit mondok neki,hogy "szia" màr nekem esne..


Eskü csak az vígasztal,hogy itt gykn többször is olvastam már,hogy a férfiak akik màr x éve együtt vannak egymàsnak esnek. Szal nem csak nálunk "megszokott" és "természetes" hogy megverjük a másikat!. Jó mondjuk én màr elötte azért kaptam pàr taslit..mert megcsaltam màr 2x..és egyszer hazudtam is neki, és sokat veszekszünk. De szeretjük egymàst. Vagyis ő màr nem hiszem..de akkor meg nem értem miért sírt? Magas ez nekem.


F



2017. márc. 16. 12:40
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
78%

Ez a homoszexualitás nélkül is egy elég szar történet lenne, de az még csak rátesz egy kakinyi lapáttal.


De azt még én is tudom, hogy sem heteró, sem homo kapcsolatban nem normális amikor az egyik megveri a másikat. Na lehet ezt a véleményt lepontozni, aki nem ért egyet.

2017. márc. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
39%

"most mi a baja velem?"

Nem pártolom az erőszak semmilyen formáját, sőt, elítélem, ha valaki ezt gondolja bármire a megoldásnak, de basszus... szerinted vajon mi a fészkes fene lehet a baja? Mondjuk az, hogy mással dugtál, miközben együtt voltatok? Ez esetleg nem jutott eszedbe?

Nem az eszedbe szeretett bele, az biztos.

2017. márc. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Nem dugtam senkivel legutóbb:D csak csók volt meg tapi a buliban...


A régebbi dolgaimról tudott..azokat megbocsàjtotta és együtt maradtunk.


Szal ezért nem értem mivan vele:/

2017. márc. 16. 13:50
 4/31 anonim ***** válasza:
19%
Hagyd ott. Ennyi csajozás meg akkor se számít ha hetero lennél.
2017. márc. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
87%

Az a baja, hogy beteges módon féltékeny, és a leírásod alapján egyértelmű, hogy azt hiszi kavarsz a testvérével.


A féltékenységet lehet kezelni egy bizonyos ideig. De amikor már fizikai erőszaknál tart a dolog, akkor érdemes a kapcsolatot befejezni, s továbbállni. Ha csak feltételezés kapcsán ennyire bedurran az agya, mi várható később?

2017. márc. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
91%

Nekem csak az jött le a történetből, hogy nem vagy hűséges típus. Már ez előtt 2x megcsaltad. Én sem pártolom az erőszakot, de viszont veled sem értek egyet. Ha szeretnéd őt akkor nem csalnád meg. Eszedbe nem jutna tapi meg csók sem.

Szerintem is hagyjátok egymást.

Ez így egyikőtöknek sem jó.

2017. márc. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
80%
Itt azért szerintem két külön történet van. Az egyik a kiszívott nyak, az is elég ciki, de a másik... Tudod, én sem vagyok az erőszak híve, de azt hiszem, ha azt látnám, hogy a párom, meg az öcsém részegen egyensúlyoz egy hatodik emeleti korláton, hát biztos, hogy én is szíjat hasítanék mind a kettő hátából. Eszement ötlet volt tőletek.
2017. márc. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

7# mi? Ez komoly? Durva vagy. Szerintem semmi nem jogosít fel arra,hogy megverd a màsikat. Asszem én is tudok magamra vigyàzni, a baràtom gondolom nem is ezért esett nekem. Az azért vicces lett volna. De mégcsak kérdezni se lehetett tőle,mert rögtön ütlegelt. Azóta meg..mindegy.. :( pokol így az összes nap.


Nem kell elhinni, de szeretem őt. Persze megcsaltam..de akkor is szeretem őt.

2017. márc. 16. 17:26
 9/31 A kérdező kommentje:
Még valami..a baràtom öccse hetero. Ezért nem is lehetne köztünk soha semmi. Csak a baràtom.
2017. márc. 16. 17:32
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy megbocsátot az előző kettőert de nem felejtete el és miből áll hogy megcsald, újra.
2017. márc. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!