Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi az oka annak, hogy nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy nagyon kevés homoszexuális pár van? Miért nem képesek sokan a kapcsolatra? (hosszútávú)

Figyelt kérdés

Leszbikus vagyok szóval nem akarok ismerkedni.Csak nagyon érdekel ez a kérdés.A környezetemben élő meleg férfiak nagyon nehezen vagy éppen egyáltalán nem találtak maguknak párt.Kérdeztem mi az oka,amire azt felelték ,"a férfiak mindig újat keresnek" miért ?kérdeztem amire az volt a válasz ,hogy a szex.Valaki kifejtené nekem ,hogy ez miért van szerinte?


Láttam egy-két fiúknak szóló társkeresőt,beszélgetést és az a tapasztalatom ,hogy igen a legtöbb a kósza numerára hajt.

Nálunk leszbiknél az a tapasztalatom hogy nem ez a túlnyomó rész.Miért?


Van esetleg valami köze,hogy a fiúkat nehezebben fogadják el?



Egyszer azt olvastam a homoszexuális emberek sokkal többet szexelnek,heteró társaikhoz képest.Az nem lenne jobb ugyan azzal akire nem kell várni vagy keresni?


Azért írom ide ,mert a tapasztalataim azt mondják a lányok között többen vannak akik kapcsolatot keresnek,persze nálunk is vannak kalandorok és hasonlók.Valami alapján viszont kialakulhatott egy sztereotípia.


Bocsánat, hogy hósszúra nyúlt!



2017. márc. 26. 10:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Lehet itt a két nem különbségei jobban láthatóak. Ami ha így azt jelenti, hogy egy hetoro kapcsolatban is sokkal jobban kell a férfinek alkalmazkodni a nőhöz.
2017. márc. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%

A biológiában rejlik a válasz. Ezzel most nem akarok senki meleget megbántani, de tény, hogy a heteroszexualitás a normális evolúciós szempontból, így szaporodik az ember. A férfiak érdeke az, hogy minél több nőbe elhelyezzék a magjukat, a nők érdeke pedig, hogy a lehető legjobb férfi helyezze el benne a magját, így az utódja jó génekkel rendelkezik.

Ezek a tulajdonságok a melegeknél is megfigyelhetők. A lányoknál fontosabbak az érzelmek, a fiúknál viszont fontosabb a szex.

2017. márc. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy a te környezetedben milyenek, nem jelenti azt, hogy mindenki olyan. Amúgy nagyon sok meleg pár van, csak nem Magyarországon. Sokan nem vállalják fel a melegségüket, és amit nem kell még felvállalni, az a szex.
2017. márc. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Egy szóval nem mondtam,hogy mindenki olyan.


Érdekes ez a biológiai megközelítés ,hiszen elvileg értelmes gondolkodó lények vagyunk ,vagyis a szükséleteinken felül tudunk keredekdni.

Ez nem bántás mert ez nagyon sok emberre vonatkozik!

2017. márc. 26. 11:38
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
Az ösztön mindig erősebb, mint a józan ész.
2017. márc. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
#4 tudnàl hetero lenni okos értelmes gobdolkodàssal?
2017. márc. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Tévedsz. Azért mert a te környezeted ilyen, ne következtes tévesen. A netes táskeresőket meg ne nézd, ott a többség nyilván szexet keres.

Sok meleg él tartós párkapcsolatban, és sokan vágynak is rá

2017. márc. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szexuális orientáció nem ugyan az mint az ,hogy lefekszek valakivel vagy sem.
2017. márc. 26. 12:29
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor még egyszer.Nem mondtam ,hogy mindenki olyan.
2017. márc. 26. 12:30
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezen én is nagyon sokat gondolkodtam már, valahol olvastam, hogy ennek 3 oka lehet:

1. A férfi hódító jellem,

2. A melegek által létrehozott minta követése,

3. A társadalmi elfogadottság hiánya.


Én személy szerint a harmadikat tartom a legvalószínűbbnek, mert azt látom, hogy boldogabb országokban, ahol a melegeken már senki nem akad fenn, sokkal bátrabban horgonyoznak le a fiúk egy partner mellett.


Valamint én párkapcsolatban vagyok, és én is azt érzem, hogy a kapcsolatunk elismerésének hiánya görgeti elénk a legtöbb akadályt.

2017. márc. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!