Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Gondolkodtatok már látszat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolkodtatok már látszat kapcsolaton leszbikus lányokkal?

Figyelt kérdés

2017. nov. 22. 11:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Igen.
2017. nov. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Igen.
2017. nov. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Leszbikus vagyok, és erről az oldalról is felmerült már ilyesmi.
2017. nov. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
De úgy válasszatok hogy ne pont olyannal álljatok össze akiről süt hogy leszbi.
2017. nov. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Senkiről sem süt, hogy leszbikus.Ismerek taréjhajú, katonanadrágos, bakancsos skinhead lányokat tetkókkal meg mindennél és heterók, egyiknek folyton pasija van, 2-nek férje és gyereke is, és mindhárman utálják a leszbiket, egyik már vert is meg leszbikus nöt. Egy leszbikus ismerősöm meg full nőies, hosszú haj,smink, magassarkú, szoknya, műköröm,ékszerek, kedves,mosolygós,kicsit anyáskodó természet. Rajta már gondolkodtam, hogy megkérem játsza el a barátnőmet, de mivel 39 éves, én meg csak 20 így a családom szintén kiborulna, ha hazavinném.
2017. nov. 22. 12:29
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
annak mi értelme? azt megértem, hogy segíteni akarsz a lányon és mondjuk az ő szülei előtt megjátsszátok a dolgot 1-2 napig, de minek ehhez kapcsolat? ma már nem ciki "szinglinek" lenni, mint régen
2017. nov. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem sikerült értelmezni a kérdést? Szerepel benne, hogy látszat kapcsolat = nincs,"nem kell" kapcsolat, hogy is lehetne szerinted kapcsolat egy meleg fiú és egy leszbikus lány között??És első dorban maganak akarok segiteni,az én szüleim előtt kellene eljátszani hosszabb távon, hogy együtt vagyunk, szerinted mi a bánatot érnénk egy-két nappal??Ma hazaviszem, hogy együtt vagyunk, meg holnap, holnap után meg azt mondom, hogy szakítottunk? Es ki mondta, hogy ciki szinglinek lenni?Mi köze ehhez a szingliségnek? Nekem van barátom, neki is lehet csaja, a család előtt megjátszuk,hogy együtt vagyunk, néha egymás családjával vacsorázunk vagy ilyesmi, de én is,ő is élnénk az életünket külön,én járnék a barátommal, ő csajozna vagy amit akarna, semmi egyéb közünk nem lenne egymáshoz, max összebarátkoznánk, egy kölcsönös szimbiózis lenne,kapcsolatról szó sincs köztünk, csak azt hazudnánk.Pont ezért nem heteró csajt keresek, hogy egy idö után ne jöjjön az érzelgősségével, és a leszbikusok is ezért keresnek meleg pasit, tudják, hogy mi nem akarunk hozzájuk érni.
2017. nov. 22. 15:09
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
Nemcsak fiatalon és nemcsak a szülők előtt lehet ezt indokolt titkolni. Például bizonyos foglalkozást űzők vagy különösen közszereplők esetén is elég kínos lenne ma Magyarországon még mindig, ha kiderülne róla, hogy meleg, vagy nő esetében ugye az, hogy leszbikus. Úgyhogy inkább fenntart egy kamu kapcsolatot egy ellenkező nemű személlyel, hogy ne keveredjen gyanúba. Sőt, az sem ritka, hogy összeházasodnak a látvány kedvéért, miközben egyiküknek vagy mindkettejüknek szeretője van mellette.
2017. nov. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%

kérdező, itt okoskodsz, oktatsz és fent hordod az orrod, de nem mered felvállalni a kapcsolatodat és félsz, hogy szüleid nem fogadnak el, nem fognak szeretni, ezért be akarod csapni őket. gondold át, hogy kit oktatsz, mert ez a hozzáállás gyerekes és a kérdést elolvasva csak arra tudtam gondolni, hogy egy 16 éves bizonytalan srác nem tudja felvállalni magát, emiatt teljesen eszeveszett, filmekbe való ötlettel áll elő, mégpedig, hogy megjátszik egy kapcsolatot egy másik meleg személlyel. és akárhogyan is próbálod értelmezni, a megjátszott kapcsolat is kapcsolat, hiszen össze vagytok zárva egy hazugságba, amit ha nem adtok elő hitelesen 5 perc alatt lebuktok.

ne feledd, hogy azokat a személyeket akarjátok becsapni, akik felneveltek és valószínűleg minden egyes kis hóbortodat ismerik. szerinted nem vették észre, amikor 10 évesen hazudtál az eltört pohárról, meg hogy hova tűnt a csoki a fa alól? mindent tudnak rólad és el tudom képzelni, hogy apa már fogadott is 5000 forintban anyával, hogy meleg vagy.

2017. nov. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Összehordtál egy csomó felesleges hülyeséget. Már leírtam hogy 20 éves vagyok, nem 16. Ismerek másokat, pl.a fent említett leszbikus nő 5 évig élt házasságban egy meleg férfival, és senki nem jött rá, még mont is azt hiszik a szokásos párkapcsolati gondok miatt váltak el, és ő azután kezdett nőkkel ismerkedni, pedig nem. Van sokféle kapcsolat, párkapcsolat soha nem lesz egy olyan személlyel, akit nem szeretek, aki nem tetszik, nem vagyok hozzá hűséges,nem érdekel mi van vele, akivel még egy csók se lesz soha, papolhatsz reggelig is. Baráti kapcsolat, szimbiózis, szövetsegesi kapcsolat lehet, kit érdekel minek nevezed. Nem tudom, hogy képzeled ezt a lebukást, mások elött azok sem nyalják-faljak egymast meg nem szexelnek fényes nappal a konyhában akik tényleg együtt vannak, akkor mi a problémád? Azt meg mindketten kibírnánk, hogy az ajtó előtt megfogjuk egymás kezét és úgy lépjünk be vagy ilyesmi. És akkor mi van ha felneveletek???És nem, egyáltalán nem ismerik a hóbortjaimat, nem törtem össze semmilyen poharat és nem tűnt el semmilyen csoki a fáról. De fél évig adták a pénzt az edzésre, és mindenkinek büszkélkedtek, hogy milyen jól karatézok, pedig a pénzből füvet vettem és a barátomnál hancúroztunk. Vagy hogy én loptam el apa telefonját és eladtam, bejelentette a rendőrsegen, hogy elhagyta, hallottam hogy arról vitatkoznak miért nem figyelt oda, hogy tudta elhagyni.Nem is sejtik hogy meleg vagyok, azt hiszik falom a csajokat, azert nincs állandó barátnőm.Sok mindent nem tudnak ez csak süket szöveg hogy mindenki mindent tud a gyerekéről meg a családjáról.Szóval ennyit rólad.
2017. nov. 22. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!