Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha a partnerem háton fekve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a partnerem háton fekve kikötöz az ágyra és szájpecek használatával durván megdugja a számat, van esély, hogy megfulladok?

Figyelt kérdés
Ha van hasonlóban tapasztalatod, kérlek oszd meg!

2017. nov. 23. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha ész nélkül dug, akár meg is fulladhatsz. Ilyet csak ésszel, partnerünk iránti felelősséggel szabad játszani. Ha nem bízol benne, ns csináljátok. Ha megvan a bizalom és te is akarod, akkkor nagyon élvezetes. Megismered magad és a határaidat.

Én lány vagyok és szopattak már így. Nagyon élveztem. Vigyázzatok egymásra!

2017. nov. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak óvatosan csináljátok, mert tényleg meg is fulladhatsz...
2017. nov. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%
A barátom szadista és élvezi, ha fuldoklok, de szerelmes vagyok bele és hagyom. Ver is és azt mondta egyszer felakaszt, de addig szétszopat és szétkur. Én mazo vagyok és hagyom magam.
2017. nov. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ízlések, és pofonok...

Nekem ez nem jön be, se úgy, hogy nekem csinálja valaki, se úgy, hogy én csinálom mással. Azért ti csiáljátok, csak vigyázzatok, hogy ne fulladj meg!

2017. nov. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!