Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek lehetséges ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges ez?

Figyelt kérdés

18 éves meleg srác vagyok, teljes fitymaszűkülettel.

A péniszem nagyon kicsi merev állapotban is (10 cm).

Szexuális életet nem tudok vele élni sajnos.

Szerintetek van olyan meleg fiú aki benne lenne egy olyan párkapcsolatból amelyből kimarad a szex? Vagy egyedül kell leélnem az életem? :/


2017. dec. 1. 11:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
műttesd meg és akkor menni fog:) le se lehets szopni?
2017. dec. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A fitymaszűkület nem a világ vége, egy kisműtéttel megvan. Most komolyan képes lennél ezért lemondani a szexről?
2017. dec. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ha meg is csinálják a beavatkozást még akkor is csak egy 10 centis péniszem van. A kutyának nem kellenék vele.
2017. dec. 1. 11:48
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Passzív szereppel mi a baj? Az simán lehetsz. Ott még előny is a kis szerszám. Sokan buknak is rá. :)
2017. dec. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Ramone ***** válasza:
100%
Sose hittem volna hogy ilyet mondok (hogy egy homoszexuális embert bátorítok) szóval fogd arra hogy sok forralt bort ittam de nem hinném hogy egy egészséges kapcsolatban sok szükség lenne hatalmas farokra... Mert az olyan mint a nőknél a mell ... Van akinek nagy van amelyiknek kicsi.. de ettől függetlenül mindegyikük boldog egy jól működő kapcsolatban... Nálad is ez a helyzet hogy ne dugopajtit keress hanem olyat aki téged szeret így ahogy vagy és ott nem fog érdekelni hogy mekkora van mert mindketten a másikèrt vagytok ott és nem a plusz adottságokèrt... Ne akadályozzon ez a párkeresèsben
2017. dec. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy gondot okozna a méret. Az orálnál mindegy hogy 10 vagy 20 centi. Talán így még könnyebben is kezelhető... :) Keress egy normális partnert aki nem csak a farkad miatt van veled és nem lesz gond.
2017. dec. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Számomra mindegy lenne, hogy akit szeretek annak mekkora farka van. De az már nem mindegy, hogy annyira igénytelen hogy egy ilyen kis dolgot nem akar bevállalni azért hogy működő farka legyen.
2017. dec. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
Vannak akik szeretik a kicsit. Mondjuk nem en de valakik biztosan.
2017. dec. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

RAMONE, most egy kicsit majdnem leestem a székről.

Ez tényleg te vagy?


Kérdezőnek meg: Az előttem szólók jó dolgokat írtak. Egyébként a szex nem csak a behatolásról szól. Millió más dolgot is lehet még csinálni.

Csak egyszer vagy az életben tízen-húszonéves. Ne cseszd el a fiatalságodat aggódással, mert örök életedben bánni fogod az elvesztegetett idődet! Egy gyors korrekciós műtét és aztán ÉLJ és ÉLVEZD AZ ÉLETET!)

2017. dec. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha amúgy szerethető jófej srác vagy szerintem van akinek bejönne.

Én pl sajnos nagyon szűk vagyok, de ha a barátomnak kis mérete lenne akkor én is tudnám élvezni a szex ezen részét, szóval egy kisebb méret nálam még előny is ebben a tekintetben.

És valóban kevésbé hétköznapi a 10 centi, de engem nem ijeszt meg.

2017. dec. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!