Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek is teljesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is teljesen normális, ha egy 29 éves srác, szereti a mesefilmeket? Mást is szeret, de akedvencei az animációs mesefilmek. Egy meleg barátom mindig azzal szekál hogy beteges és nem nromális.29/hetero/f

Figyelt kérdés
de persze az hogy ő meleg, az teljesen normális.
2018. márc. 21. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
20 éves biszex vagyok és én is szeretem őket, nincsen velük semmi gond.
2018. márc. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a barátom szerint pl biszexualitás sem létezik, mert ti csak nem tettétek magatokat túl azon hogy melegk vagytok vagy mi xD de am jó hogy van más is :) A Peter Rabbit- ot láttad? :D sztem volt benne pár jó poén :D És FELNŐTT poén, nem gyerek...
2018. márc. 21. 20:34
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Pedig az vagyok, de akkor kettő szép nagy mell látványára miért izgulok fel?

Nem még nem láttam, de sok gyerekeknek szóló mesében/mesefilmben vannak felnőtt poénok.

2018. márc. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Béla211 ***** válasza:
100%
Én is szeretem az animációs filmeket sokat megnézek és 32 éves vagyok. És még ráadásul meleg is.De ezt nem értem ,hogy mért lenne beteg. Mindenki mást szeret és ennyi.Nekem mindig jó kedvem lesz a mese filmektől általában annak mindig jó a vége.Ami nekem mostanában nagyon tetszett az a Coco de ez inkább felnőtteknek szólt mint kisgyerekeknek szerintem. Meg a Ferdinád.
2018. márc. 22. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is a mai napig szerrtem és dokat nézek mesefilneket.

35/f/hetero

2018. márc. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hali

Minden normális ami fejleszt, vagy továbblépést okoz vagy örömet.

2018. márc. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!