Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan kezdjek el vele ismerke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek el vele ismerkedni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, volt egy lakótársam aki minden kétséget kizáróan meleg, együtt laktam vele kb. másfél évig amikor egyetemre jártunk meg amúgy is egy helyről származunk. Na a lényeg hogy ez idő alatt nem közeledtem felé, mert akkor még nem igazán mertem. Most már nem igazán találkozom vele, nem is beszéltem vele több éve. Közben rájöttem, hogy azért eléggé bejön nekem és tenni kellene valamit ez ügyben :D de nem tudom hogy kezdhetném. Ő nem tudja hogy srácokhoz is vonzódom. Annyi élményem van vele hogy kiskorunkban csókolóztunk, de hát az nem jelent semmit :D

2018. máj. 9. 14:38
 1/9 A kérdező kommentje:
Lájkoljam be egy facebook fotóját? Vagy mi? :D egyébként 25/f és ő is
2018. máj. 9. 14:39
 2/9 anonim ***** válasza:
7%

De nagy sztori...


Kezdj el beszélni vele !

Ne itt legyen nagy a szád, kamuka !

2018. máj. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ok :D
2018. máj. 9. 14:42
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Hívd el valami ürüggyel talira és rúgjatok be. A többi jönni fog magától.
2018. máj. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Buran ***** válasza:
100%
Írj rá, hogy rég beszéltetek, mi van vele, stb., nincs-e kedve valamikor összefutni. A többi meg alakul, ha a részéről se semleges a dolog ;)
2018. máj. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Meleg Patrik László ***** válasza:
100%
Beszélj vele mindenféleképpen!
2018. máj. 10. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem merek ráírni, gyáva vagyok :D mi van ha nem jövök be neki?
2018. máj. 10. 10:59
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
hát.. én kb 7 évig vágyódtam így vki után.. és sosem mondott igent vagy nemet. Mindig takarékra tett a maga módján. Azóta már finoman szólva inkább le*arom :( Többször próbáltam elhívni, hogy beszéljünk ... semmi.. De azért neked sok sikert!
2018. máj. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad gyávának lenned! Lakótársak voltatok, akkor sok olyan közös téma lehet, amiket kezdésképpen meg lehet beszélni!

Ha a találkozás alkalmával úgy érzed, hogy nem mersz neki megnyílni, vagy Ő nem bátorít, akkor még mindig elég az emlékekről beszélgetni!

2018. máj. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!