Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek valaha természetes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek valaha természetes lesz a melegség?

Figyelt kérdés

Én szerintem 5-10 éven belül eléggé elfogadó dolog lesz.(Politikába lehet,hogy nem)De a mai fiatalok 99%-a teljesen elfogadja a melegséget.

Szerintetek?



2018. máj. 20. 22:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%

A melegség teljesen természetes.

Az emberek hozzáállása az, ami természetellenes.

2018. máj. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Úristen ezt a kommentet nagyon adom
2018. máj. 20. 22:24
 3/22 anonim ***** válasza:
65%

“De a mai fiatalok 99%-a teljesen elfogadja a melegséget”


Jó az inkább 40%-nak is

2018. máj. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
31%
Nekem nem.
2018. máj. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%
a 99% szerintem is nagyon túlzás, de bár ugy lenne.
2018. máj. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
63%
Az ókori görögöknél természetes volt.
2018. máj. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Amúgy csináltam úgymond egy "tesztet" csomó fiatalnak(kb.150nek)elküldtem,hogy mi a helyzet a melegekkel abból kb 2.-nek rossz véleménye volt.Meg youtubeon nézek melegekkel kapcsolatos videót azon alig van nem tetszés.
2018. máj. 20. 23:13
 8/22 anonim ***** válasza:
86%
Homoszexualitás is természetes, a százalékok minid stabil, illetve a passzív fajfenntartásban szerepe van. Ugyan akkor még lövésünk sincs hogy miért van.
2018. máj. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%

Négernek lenni is természetes ma Amerikában. Múlt században azt se tekintették még embernek. És ma nagyon lenézendő az, hogy milyen gondolkodás volt régen.


Előző, szerintem nem a melegekkel kéne foglalkozni, akik egész életükben lapítanak, titkolóznak, hazudoznak, kerülni kénytelenek az emberi társaságot... hanem inkább a heteróknak kéne nem egész nap azon fröcsögni nyolc órában egy munkahelyen, hogy ki mit csinált a macájával a velneszhétvégén, hányra megy az óvodába a gyerekért, hova mennek este, mi van az anyóssal, nézd már azt a csöcsöst, te mért nem nézed, dugnád-e, kivel csalja csaja a bátyját, na és te bzikám, hogyhogy nem bírtál még felszedni egy csajt... Ha valakiket helyre kéne már tenni a hálószobaéletük gátlástalan teregetéséért, akkor a heterókkal lehet kezdeni.

2018. máj. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

11-es ha valaki szeret valakit az miért perverz?

Meg ők miért nem járhatnak kézen fogva?Járkáljanak az udvaron kézen fogva vagy mi?(Love is love);)

2018. máj. 21. 00:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!