Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegként lehet boldog heteró...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegként lehet boldog heteró házasságban élni?

Figyelt kérdés

Szerintetek melegként megtudja magát változtatni az ember?


[link]


Van valakinek erről tapasztalata?


2018. aug. 3. 16:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem fogsz tudni megváltozni max eljátszhatod. De miért tennél ilyet? Milyen élet lenne mégis ez? Ezt heteróként írom egyébként.
2018. aug. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Valószínűleg feltűnt, hogy a szexualitás nem választható... Így ugyanúgy lehet, mint a munkával... Ha nem tudsz benne kiteljesedni és élvezni, akkor sz*p@cs az egész
2018. aug. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De ez az illető is azt írja hogy megnősült és boldog.
2018. aug. 3. 17:06
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én melegként inkább a halált választanám, minthogy egy életen át eljátszam, hogy boldog vagyok egy hetero kapcsolatban.
2018. aug. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor nincs remény hogy az ember megszok egy nőt? Mert ez az ember elégedettnek tűnik.
2018. aug. 3. 17:48
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha belemész egy ilyenbe akkor is fogod kívánni a férfiakat, egy idő után csalni fogod a feleséged a háta mögött pasikkal. Folyton azon fogsz aggódni, hogy nehogy lebukj meg ne derüljön ki. Ha neked ilyen élet kell ami hazugságokkal, titkolózásokkal és félelmekkel teli akkor hajrá.

Szokták mondani, hogy ha azzal foglalkozol mindig, hogy mások mit gondolnak, meg mások "elvárásához" igazítod a saját életed, akkor nem vagy szabad ember. Olyan mint, hogy ha láncra lennél verve és azoknak az embereknek a rabja lennél akik lenéznének téged, hogy ha felvállalnád saját magad. Így meg nem lehet boldogan élni.

De azért gondolj arra a nőre is akit esetleg elvennél, nem kitolás ez vele is, hogy olyan személyről hiszi azt, hogy szereti őt aki igazából nem is rá vágyik? Nem megérdemelné ő is, hogy olyan vegye el őt aki tényleg szereti, s nem pedig hülyíti mert az nem képes magát elfogadni?

2018. aug. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Én bi vagyok. Éltem együtt nővel, de elég boldogtalan voltam mellette. Ezért szakítottam.
2018. aug. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy "névtelen levél". Ilyet írni én is tudok bármilyen témában, nem nagy kunszt.


Badarság az egész.

2018. aug. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
Én gyereket akartam, megérte, de undor a szex. Érdemes előre tisztázni a játékszabályokat és jogilag bebástyázni magad.
2018. aug. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
9 vagyok. Nem lehet boldog szexuális életet élni melegként.
2018. aug. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!