Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy mondjam el az hogy meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajttusz kérdése:

Hogy mondjam el az hogy meleg vagyok a szüleimnek?

Figyelt kérdés

2018. dec. 29. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:
6%
Sehogy.Ha nem akarsz nekik rosszat,sehogy ne mondd el.Tartsd titokban.
2018. dec. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13%

Csinálj sztereotip meleg dolgokat, hallgass meleg előadokat előttük, ülj "melegesen" (nagyon-nagyon keresztbe tett lábakkal, meleg ismerősöm profin ül úgy, nekem felér egy golyóderbivel, ha meg kell próbálni), csicsicsáré ruhák...


De csak amíg le nem esik nekik, utána élj normálisan, ahogy eddig. Amúgy hogy nem tűnik fel nekik? Én az összes ismerősömről tudom, hogy ki meleg. És van, hogy jóval később derül ki, de én már ott borítékba tettem, hogy ez fog történni. Meg lehet ezt érezni.


(Bár van ahol mellélőnél, pl. Hajós Andrásról is azt gondolnám, hogy minimum biszexuális aki polgári életet próbál élni...)

2018. dec. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Kedves utolsó ez annyira marhaság. Rólam senki se sejtette, es meg meg is lepodtek rajta, amikor elmondtam. Es kedves kerdezo, egyszeruen menj oda a szuleidhez, vagy hivd el egyikuket setalni, es beszeljetek a dologrol. En is nagyon feltem elmondani, de hidd el rosszabb titokban tartani meg evekig
2018. dec. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3%
Miért kellene elmondani nekik? 😳
2018. dec. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

#3


Igen, akiről én írok róla se sejtették, igaz ő nem "meleg", hanem "lezbikus" volt, mivel ő egy csaj volt... Mindenki naaagy meglepődések... Hát... Engem picit se lepett meg. Később az Undertale játékok "Alphys" karaktere egy az egyben rá emlékeztetett és "ő" is az volt.

2018. dec. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az leszbikus, es nem lezbikus 🙄 nem igaz, hogy az emberek nem kepesek ezt megjegyezni. Foleg, ha meg egy ismerosuk is az
2018. dec. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát én jóanyámnak levélben mondtam el és nem volt a legjobb döntés. Azért ezt a módot választottam, mert tudtam, hogy nem hiszi el, és így két teljes oldalon át győzködtem arról, hogy meleg vagyok😅 De továbbra sem hiszi el. 22 vagyok, rendszeres nemi életet élek, másfél éve provokálom meleges dolgokkal, és szerinte színlelem és hetero vagyok...

Amúgy ha nem ilyen dilettáns keresztény kiscsaj lenne lélekben szegény, akkor tuti szemtől szemben mondtam volna el, mint a barátaimnak. Szimplán odamész, mondod, hogy egy komoly dologról szeretnél beszélni velük, és kinyőgöd. Valószínűleg több hét, míg elfogadják, de szerintem pozitívabb lesz, mint gondolod. Általában az ember rosszabbra számít, mint hogy elsül.

2018. dec. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 -remete- ***** válasza:
60%
Hello ha szeretnek már tudják. Amugy meg mi közük hozzá? Én csa a feleségemnek mondtam el, hogy bi vagyok mikor meg ismerkedtünk az első randinkon. 15 éve.
2018. dec. 30. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Előszőr is: Ne hallgass idegen emberek internetes tanácsaira!

Akik itt írnak, azok nem ismerik a szüleidet. És téged sem. Nem tudjuk, hol éltek, városban vagy kis faluban.

Nem tudjuk, milyenek a szüleid, nyitottabbak vagy konzervatívabbak, mennyire rázná meg őket a hír.

Ha úgy érzed, nem mered nekik elmondani, akkor próbálj egy melegszervezettől tanácsot kérni, pl. a Háttértől:

[link]

2018. dec. 30. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#6


Igazából az a baj, hogy nem nagyon érdekel melyik, kiejtve úgyse tűnik fel. De jobb lenne egyetlen szó mindkét tábor homoszexuálisaira ami nem ilyen hosszú, mint a homoszexuális.


És nem igazán közeli ismerős, sima "középsulis osztálytárs", de mivel a normálisabb karakterek egyike volt ezért inkább pozitív régi ismerős, semmint negatív (van olyan akinek a keresztnevét se tudom, mert következetesen csak "a Boros" volt. Látszik mennyire kedveltük "őmenőarcságát".

2018. dec. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!