Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Most mitévő legyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mitévő legyek?

Figyelt kérdés
A mai napon az egyik kollegám bevallotta nekem, hogy meleg. Eddig is kedveltem őt, de most még jobban hogy felvállalta. Viszont én is meleg vagyok, de nem volt bátorságom rögtön elmondani neki. Hogy legyen a továbbiakban? Próbáljak kezdeményezni? Nagyon kedves figura csak van 21 év korkülönbség. Én 27 vagyok ő 48
2019. márc. 6. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
15%
Nálatok ez értelemszerű, hogy ha mindketten azok vagytok, már kell kezdeményezni, vagy csinálni valamit?
2019. márc. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem a szexre gondoltam, hanem az érzelmekre pl
2019. márc. 6. 14:18
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyűjts bátorságot, mondd el neki. Lehet ő is azért mondta el neked mert így akart kezdeményezni.
2019. márc. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mondd el neki.

Én is voltam hasonló szituban. Én letagadtam, hogy én is az vagyok amikor rákérdezett. Azóta is bánom. Már nem egy helyen dolgozunk de még mindig sokszor eszembe jut. Nem azért, hogy mi lett volna ha ... csak úgy érzem, hogy ha ő el merte mondani nekem sem szabadott volna hazudnom :S

2019. márc. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!