Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan köztetek aki eleinte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan köztetek aki eleinte azt hitte magáról hogy biszexuális és a nőket is szereti, de a férfiakkal olyan jó volt a szex hogy már nem érdeklik a nők?

Figyelt kérdés
Kérlek titeket normális válaszokat írjatok, komoly a kérdésem. Köszönöm!!
2019. máj. 11. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Egyszerűbb pasit találni aki lesz-p....Sajna. Én így kb 2 éve csak srácokkal... Igaz nekem nem számított a fejük csak az, hogy csináljuk. Meglepően sok tininek teszik ez...
2019. máj. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
Határozottan jobb pasikkal. Jobban tudja, hogy mi a jó, mint a nők.
2019. máj. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

hello, en igy vagyok :D


de inkabb at mondanam, hogy eloszor csak a lanyok vonzottak, aztan eloszor szexualisan a fiuk is elkezdtek, aztan 2 fiuba bel is zugtam :D


es miota fiukkal foglalkozom total semmit nem csinalok lanyokkal, de az a baj nem is izgatnak nagyon

fiura tok konnyen felall, lanyra csak ha tapiznak


amit meg ehhez hozzafuznek, fiuval nekem ezerszer egyszerubb ismerkedni mint lannyal, romeon/grineren szinte rogton talalok valakit, tinderen is 10x annyi fiu matchem van mint lany :D :D :D

2019. máj. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!