Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiatal melegek! A Ti szemetekb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal melegek! A Ti szemetekben mitől lesz csúnya egy srác/férfi arca, feje?

Figyelt kérdés
2019. jún. 15. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Ha ráélvezhetek az arcára megszépül :)
2019. jún. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
98%
Nincs csúnya arcú pasi nekem!
2019. jún. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kisugárzás sokkal fontosabb. Ha egy "csúnya" arcú srác vicces és magabiztos akkor egyből nem fogom csúnyának látni.
2019. jún. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokan már egy statikus arckép alapján elutasítanak másokat. Elhamarkodottan teszik, vagy őket nem hatná meg élőben a "kisugárzás" sem?
2019. jún. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Na majd én megmutatom, hogy kell ilyen kérdésre felelni:


Hatalmas orr, aránytalanul távol ülő szemek, körtoka, hörcsögarc, esztéká szemüveg, italozástól kipirosodott kép, kopaszodó madárfészek haj, nem tetsző színösszeállítás (haj, szem, bőr), ronda és kusza fogak, szakmunkásbajusz, bűnözőkörszakáll, bibircsók, krumplikép, satuba fogott arcél, visszataszító tekintet, elálló fülek, vastag orrgyök, kétszer magasabb mint szélesebb fejforma vagy fordítva. Azt hiszem, tudná mindenki sorolni...

2019. jún. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%
Nekem a fiatal csùnya de vèkony passziv sràcok a zsànereim
2019. jún. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!