Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aszexuális melegekkel hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszexuális melegekkel hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Aszexuális meleg alatt aszexuális homoromantikust értek, ha valakinek ez így érthetőbb. (Sőt, akkor már biromantikus is lehet.)

2019. jún. 27. 21:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgyerted, hogy csak erős lelki kötődés kialakítására vágysz sexualitastól mentesen?
2019. jún. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen, valami ilyesmire gondolok
2019. jún. 27. 22:30
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Hát én ilyen vagyok ha gomdolod írj és bsszélgethetünk kinek mi is az elképzelése ^^

2019. jún. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen igen.
2019. jún. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt is vannak. Egyébként hány éves vagy?
2019. jún. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a válaszokból látszik van ilyen. Bár személy szerint én annak örülnék ha a homoromantikus homoszexuálisok volnának többen mert arra is volna igény 😀👍
2019. jún. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29%

Hát én nem gondolom, hogy ismerkedni szeretnék, amúgy se, hogy majd 2-3 emberből bárki tetszene, meg még én is nekik... de azért jelentkeznék itten, hadd gyarapítsam a tábort.


Pontosítanék kicsit, én nem vagyok aszexuális, csak nekem más jelenti a szexuális izgalmat. Farkaktól egyszerűen undorodom, legszívesebben levágatnám az összes fiúról, bár ne is lenne rajtuk, a hagyományos szexuális tevékenység, mint dugás, szopás, szintén nem érdekel, nem vonz, visszataszító számomra, se én nem csinálnám, se velem nem csinálhatnák. Viszont nem vagyok aszexuális, csak én a fiúk más testtájaitól, testrészeitől izgulok fel, és azokkal való játékok, fétisek hoznak lázba. Ha lehet ilyet mondani, mentalitásomat tekintve ilyeneknél aktívként működök. Természetesen hozzá vagyok szokva, hogy nem sok esélyem van ezeket kiélni, úgyhogy ne gondolja senki, hogy nem tudom ezeket magamban tartani, ha a másik nem vevő rá. Nekem már az csoda és végtelen boldogság, ha akad olyan ember, aki nem dugást akar.


Ismerem, mi az a plátói szerelem, kifejezetten romantikus és szerelmes típus vagyok, de tegyük hozzá, hogy érzelmeket kizárólag nagyon aranyos, cuki, lányos személyiségű fiúk iránt tudok érezni, szóval az a homoromantikus is inkább heteroromantikus.

2019. jún. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Aszex meleg rám illik meghatározásilag talán. De kort, kinézetet nézem... 18-28-ig
2019. jún. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

21f vagyok

Ami azt illeti, én biromantikus homoszexuális vagyok, viszont mentalitásomat tekintve inkább tűnök aszexuálisnak. Most arra gondolok, hogy egy meleg pár átlagos szexuális aktivitása milyenségre ijesztőnek, mennyiségre meg leterhelőnek tűnik számomra, vagy nem is tudom, hogyan fogalmazzam meg, főleg magának az aktusnak a testisége nem tetszik, meg az, ha mondhatni napi rutinként van jelen, szóval ha végletekben gondolkodom, akkor inkább lennék talán egy aszexuális kapcsolatban.

Ezért is írtam ki a kérdést, mert úgy gondolom, hogy (heteroromantikus) aszexuálisoknak vagy (homoromantikus) homoszexuálisoknak vannak bevett ismerkedési lehetőségük, ha korlátozottan is, de mindenképpen több, mint a homoromantikus aszexuálisoknak, és őszintén nem tudom, hogy hol tudnak ők ismerkedni, vagy hol érdemes próbálkozni.

Ti eddig hol, hogyan próbálkoztatok? (A gyk-n kívül, mert azt látom, hogy ez is egy megoldás)

Én nem igazán akartam most ismerkedni, legalábbis aktívan részt venni az ismerkedésben, ezt a kérdést sem azért írtam ki, de azért nem is feltétlenül csak egy párkapcsolat kialakítása lehet az egyetlen célja az ismerkedésnek, majd írok is nektek a közeljövőben szerintem, csak legyen időm.

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

2019. jún. 28. 21:50
 10/11 anonim ***** válasza:
79%
Én is az vagyok, aki ismerkedni szeretne írjon. 40f
2020. máj. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!