Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kinek mi a véleménye a melegek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a véleménye a melegek között azokról, akiknek a horoszkópja kos?

Figyelt kérdés
Nyilván nem mindenkinek szempont, sokan nem is hisznek benne.
2019. júl. 6. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
teljesen nem érdekel, kinek mi a horoszkópja
2019. júl. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Egyébként nem értek a horoszkópozáshoz DE! Nem is olyan rég volt egy srác, aki már az elején tudatta velem, hogy mivel ikrek a horoszkópom nem illünk össze mert az övé valami inverz jegy volt. Ez a 'lekoptatás' azóta is fáj..... 😂 21/f
2019. júl. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én nem hiszek a horoszkópos dologban, de ettől még szoktam olvasni időnként róla. Valami stimmel, nagyon sokminden nem abban, amit írnak. Nem utasítanék el valakit azért, mert mit tudom én mi a horoszkópja, ha egyébként szimpatikus.
2019. júl. 6. 22:49
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Erre kíváncsi vagyok mert kos vagyok XD
2019. júl. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én is Kos vagyok és nem igazán vagyok szerencsés az ismerkedésben.
2019. júl. 7. 08:03
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

sajnálom, de én alapjában véve nem szeretem a kosokat, legyen az illető nő vagy férfi. messziről kiszúrom őket, mivel volt régen pár ilyen csillagjegyű barátom akikkel megromlott a viszonyunk.

a legfőbb bajom az, hogy képesek mindenkin átgázolni, azt hiszik, hogy mindig igazuk van és imádnak főnökösködni, ha valami nem úgy van ahogy ők szeretnék akkor aztán jobb ha mindenki menekül.

amúgy meg nyitott vagyok arra, hogy megismerjek egy kost, aki bebizonyítja ennek az ellenkezőjét :)

23/f

2019. júl. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy vérbeli Kos jegyben született ember vallomása következik! Ami általában igaz a Kos jegy szülöttjére, a harciasság, szenvedély, érdeklődés az új iránt, igen, a sexben is bevállalós. Nagyon aktiv jegy párkapcsolatban, szereti a romantikát is egyben, és hiába szexmániás, hütlenséget nem vállal, feltétlen hüség jellemzi. Igényes a külsejére és környezetére is. Ezt olvashatod nagyjábol bárhol. És ezek rám szó szerint igazak. A leghosszabb kapcsim egy Kossal volt. Nem unatkoztunk xd, de a harciasság vetet véget a szerelemnek
2019. júl. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát rám nagyon nem igaz amit az utolsó kommentelő írt, én majdhogynem aszex vagyok. Véletlenül se vagyok szexmániás sőt zavaróak nekem az olyanok.
2019. júl. 10. 10:37
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az csak az általánosság, természetesen nem mindenki ugyanolyan. Nekem még rátesz a lapáttal, hogy az aszcendensem oroszlán, ami szintén egy szenvedélyesebb csillagjegy.De amúgy én se veszem ezt készpénznek, nem ez fogja az életünket befolyásolni.
2019. júl. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ezcendens Azcendens nekem ez már bonyolult
2019. júl. 10. 12:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!