Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Már bizonyára sokan kérdezték,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már bizonyára sokan kérdezték, de ennek ellenére én is megkérdezem: Miért van az, hogy valaki megkeres, aztán pár levélváltás után minden nélkül lelép?

Figyelt kérdés
Akár a kor, akér a testsúly, akár a kinézés az oka a lelépésnek, illene megírni és elköszönni...

2019. júl. 15. 17:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
gyerekszoba hiánya
2019. júl. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is így gondolom ahogy te de sajnos mindig így járok. Bár nem ismerkedem de nyitott vagyok az új barátságok felé de pár üzenet váltás után akár itt ezen az oldalon is többet nem válaszolnak.
2019. júl. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
hát, figyelj, én is csináltam már ilyet, de azért mert azt írta, hogy "vékony", hát aztán elég testes volt... gondolom az őszinteség fontos lenne már az elejétől. ő nem volt az, én meg mindek foglalkozzak vele többet?
2019. júl. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Biztos nem vagy okés neki, bár akkor is alap...
2019. júl. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
18:30 - Igen, igazad van, de azért annyit megírhatsz neki, hogy "Sajnálom, nem mondtál igazat, minden jót!"
2019. júl. 15. 18:49
 6/11 anonim válasza:
100%

Hát erre én is kíváncsi lennék... Rám írt valaki, jól elbeszelgettunk meg minden, meg volt a közös téma. Utána egyszercsak eltűnt és azóta nem írt semmit... :D


Fiatal F

2019. júl. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha az Ufók egyszer elvisznek, erre fogok én is magyarázatot kérni. Mert ha egyszer már válaszolt, meg utána párszor, akkor utána miért nem lehet annyit írni, hogy bocs, de ennyi, vége... Vagy esetleg valami hihetőbbet. Mondjuk hazajött anyám, vagy megtaláltam a páromat a fiókban és holnap már esküvő, azaz regisztrált élettársi kapcsolatban leszek, bocs... :)
2019. júl. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Többnyire azért mert a net arcatalansága mögé bújva könnyen ki lehet térni a "konfliktus" elől.
2019. júl. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én valahogy még beszélgetni se tudok senkivel, mert mind csak alkalmit keres..

Aztán ha azt mondom, hogy "bocs nem akarom, hogy már a legelején megdugj" az összes lelép

17F

2019. júl. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Előttem szóló, kár hogy nem vagyunk egy korosztály...
2019. júl. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!