Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti voltatok már szerelmesek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti voltatok már szerelmesek lányba?

Figyelt kérdés

20 éves egyetemista vagyok, a kollégiumban megismertem egy lányt, akivel imádok együtt lenni, a stílusa, a a gondolkodása, az egész életszemléleteszinte megfog, szinte mindenben egyetértek vele.

Sokszor gondolkoztam már rajta, hogy milyen jó lenne ha hetero lennék, mert akkor tuti összejönnénk.

Nem tudja mèg, hogy meleg vagyok, szerintem ő is többet érez irántam egyszerű barátságnál.

Nrm tudom mit csináljak, simán szexelnék vele, ha felállna rá...

Veletek volt már ilyen?



2019. júl. 18. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Haver, ha kívánod a csajt, tehetsz egy próbát, persze nem tesztalanynak használva őt!


Ha nem megy neked és megmondod neki, ha normális a csaj, biztos megérti, hogy meleg vagy.


Sok sikert!

2019. júl. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
98%
Igen, nekem is koleszba, felált
2019. júl. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tavaly volt, hogy beleszerettem a legjobb barátomba, aki természetesen lány volt. Akkor se, és most se vagyok benne biztos, hogy az tényleg szerelem volt, vagy csak nagyon szerettem volna, ha hetero lennék. Bár valószínűleg inkább az utóbbi.

Egy ideig hitegetett, aztán kiderült, hogy közbe került valakike, és nagyon megharagudtam rá. Az óta persze megbocsájtottam, meg miden, de nem beszélünk (nem mintha rajtam múlna)


20/F

2019. júl. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban voltam utoljára “szerelmes” lányba de akkor még szexuális dolgokra nem is gondoltam. Most is vannak olyan barátnőim akikkel ha hetero lennék bármikor összejönnék de egyszerűen semmilyen vágyat nem érzek irántuk.
2019. júl. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont az volt a legnagyobb bizonyosság arra, hogy meleg vagyok, hogy megtaláltam a tökéletes párt egy lányban és mégsem éreztem semmi vonzalmat iránta. Pedig szépnek láttam. Okos volt és kedves. És tökéletesen passzoltak a "dilijeink". De mégis semmi. Viszont egy nagyon jó barátra találtam benne😀
2019. júl. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!