Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus, biszex lányok, az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus, biszex lányok, az nagyon taszító számotokra, ha egy nő nem annyira magabiztos, inkább bizonytalan típus?

Figyelt kérdés

2019. júl. 27. 12:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem taszító. Néha aranyos is tud lenni.

De pl ha a saját kinézetével kapcsolatban folyamatosan az, és hiába próbálnám megerősíteni abban, hogy igen is szép, és szeretem úgy ahogy van, akkor egy idő után, már kicsit zavaró lenne.

2019. júl. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1#: Nem, nem ilyesmire gondolok. A bókokat, pozitív visszajelzéseket szívesen venné és betudná fogadni. Inkább arra gondolok, hogy nagyon hajlékony a személyisége, nem az a "minden pillanatban tudja, hogy mit akar" típus. Nehezebben határozza el magát, néha nehezen dönt dolgokról. Arra vagyok kíváncsi, hogy ez a típus mennyire vonzó egy nő számára, aki a nőket (is) szereti.
2019. júl. 27. 13:08
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ja értem. Azzal nem lenne semmi bajom.

Persze, csak akkor ha a kapcsolatunkban azért 100%-an biztos lenne, és azon belül azért nem lenne bizonytalan.

2019. júl. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 jdfGabrella ***** válasza:
67%
Nem
2019. júl. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nehéz megmondani. Ez szerintem főleg gyakorlatban derül ki. Én azt szeretem, ha felváltva vagyunk a párommal a helyzet magaslatán, kinek mi megy jobban, mihez ért jobban, milyen helyzetben vagyunk éppen, stb. Ha viszont kérdezek valamit, amire rögtön kéne a válasz és hezitál, az hihetetlenül zavar.
2019. júl. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Engem burkoltan zavar kicsit, de csak azért mert én is ilyen vagyok, ezért keresek magam mellé egy határozott személyiséget,aki tudja mit akar csinálni (és azt a valamit velem együtt, tehát ,,mi"-ben gondolkodik).
2019. júl. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy vagyok, hogy hozzám talán jobban passzol egy határozottabb személyiség, de ez nem azt jelenti hogy ne tetszene ugyanannyira egy bizonytalanabb lányka :D van benne valami nagyon cuki :)
2019. júl. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Vonzó :) elég határozott típus vagyok, mellettem van aki jobban érezné így magát. (Legalább is volt így)
2019. júl. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
38%
Számomra inkabb taszito,ne haragudj.
2019. júl. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%

"nagyon hajlékony a személyisége, nem az a "minden pillanatban tudja, hogy mit akar" típus."


Lefogadom kérdező, hogy olyan 16 éves vagy ilyen szöveggel. Nincs olyan, hogy hajlékony személyiség, tutyimutyi ember van, ha valaki mindig minden problémán vergődik sokáig és nem lép. Na meg kb. úgy írod, hogy van ez a 2 véglet, aki kínlódik meg aki rögtön mindent tud... Mi értelme van az ilyen kategorizálásnak?

Alapvetően taszító, ha valakit állandóan nógatni kell, kb. mintha az anyja lennék. Felnőtt emberek vagyunk, alapvetően oldja meg a maga dolgait, ha időnként tanácsra vagy szüksége, szívesen meghallgatom, átrágjuk együtt a kérdéseket, de ez a kínlódós szélsőség, amit te írsz, az nekem ellenszenves.

Na meg ebből továbbra sem derül ki semmi érdemi igazából, hogy mégis milyen helyzetekben vacillál sokat. Ha mindenen állandóan a szenvedés van, az a kapcsolat ott kuka. Komolyabb döntések előtt teljesen rendben van.

2019. júl. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!