Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Más is érzi úgy hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzi úgy hogy nem felel meg egy szerepnek/kategóriának (ki hogy hívja) és emiatt nem talál párt?

Figyelt kérdés
Én például úgy érzem hogy akiknek a nőies lányok jönnek be, annak sem vagyok eléggé olyan (igazából nem is akarok) akinek pedig a fiúsabb lányok, azok meg mindig csak az olyat veszik számításba akiket kb kétszer kell megnézni hogy tudd, igazából lány. Szóval aki a kettő közt az valahogy nem felel meg. (Nekem bejönne hasonló lány is, személyiség a lényegesebb, mivel dominánsabb típus vagyok)
2019. szept. 10. 11:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is így érzem.
2019. szept. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, én is olyan vagyok, mint te, se nem fiús, se nem lányos, és mi pont azt beszéltük egy olyan csajjal, aki szintén ilyen, hogy milyen kár, hogy az ilyenekből kevés van.szóval nem, szerintem nem nehéz így.
2019. szept. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj semmilyen kategóriának megfelelni, ne játssz szerepet, add inkább önmagad. Ne foglalkozz azzal ki milyen kategóriát keres. Nem az számít, ha 100 emberből 99 más kategóriát keres, csak ama 1 aki pont téged.
2019. szept. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én se érzem magaménak egyik kategóriát se igazán, viszont sose okozott ez problémát társkeresésnél. Inkább az, hogy személyiségre passzolok össze ritkán valakivel.
2019. szept. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Önmagam vagyok de szeretnék ha így jobban tetszik, jobban húzni az egyik irányba. Pl magamnak se tetszek így.
2019. szept. 10. 22:22
 6/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, melyik irányba szeretnél húzni?
2019. szept. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem valójában ez a többség.
2019. szept. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kevésbé akarnék a lányos oldalhoz tartozni de sokat ebből már nem tudok kihozni..
2019. szept. 11. 22:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne akarj túl görcsösen még külsőleg sem egy kategóriába tartozni. Pont az a lényeg, hogy légy önmagad. Akkor is, ha az nem illik sehová. Így legalább nem vagy tucat csaj. Így egyedi és megismételhetetlen vagy. Biztos van a világban valaki, aki pont téged keres, miközben te valószínűleg csak a környezeti elvárásoknak akarsz megfelelni. De erre semmi szükség. Csak add magad!
2019. szept. 12. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is fölösleges magadat beleerőszakolnod egy szerepbe, stílusba ami nem vagy és amit nem tudsz magadénak érezni. Nekem pont olyan barátnőm van mint amilyen te vagy, nem túl nőies, nagyon ritkán sminkel akkor is észrevehetetlenül(max spirál meg a szemöldökét igazítja meg) és inkább sportosabb ruhákat hord mint nőieseket, de én pont így szeretem ahogy van. Én alapvetően mindig is a személyiséget nézem először és ha az megtetszik akkor nem számít, hogy hogy néz ki a másik(természetesen addig a pontig amíg igényes és tiszta) szerintem sok ilyen ember létezik és számomra ez az aminek normálisnak kellene lennie.
2019. szept. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!