Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, van valami kedvenc...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van valami kedvenc póz/helyzet/kényeztetési mód/hely vagy bármi, amitől különösen élvezetes számotokra a kényeztetés?

Figyelt kérdés

Légy szíves, figyeljetek a kategóriára! Tényleg csak lányok/nők válaszát kérem, köszi!


24 (bi) L



2019. nov. 1. 08:50
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Kedvenc póz? Annyira nincs sok választás, mint férfival. Azt szeretem mikor elkezd simogatni és úgy tér a lényegre, de ez is hangulat függvénye. meg az úgynevezett ollózást, de most itt nem részletezném miért :D

Az ujj-nyelv kombó klasszikusan nálam is a nyerő, hacsak valamivel fel nem turbózzuk

Hely...rengeteg helyhez volt szerencsém, de otthon az ágyban a legjobb :)

N

2019. nov. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%

Másnak nem kell válaszolni, elég ha idejön és lepontozza azt, aki megtette.


Faszkivanmár!!!!

2019. nov. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Segítek, ezért lettél lepontozva:

“ Kedvenc póz? Annyira nincs sok választás, mint férfival.”

Nem lehetsz túl kreatív:)

A kérdésre válaszolva, nincs kedvenc póz hely, stb, csak minél közelebb érezzem magamhoz.

2019. nov. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Nyalás+ujjazás
2019. nov. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt szeretem, mikor én alul fekszem, a barátnőm felettem, és úgy izgatom a csiklóját, ha jobban odaférek, ujjazni is tudom. Olyankor ha elélvez, egyszerűen rám esik, úgy remeg tovább a teste a testemen. Szeretem ha ráül a derekamra, ugyan ebben semmi extrának tűnő dolog nincs, viszont az, hogy a hosszú haja lefelé lóg, valamint maga a női test gyönyöre alsó nézetből is, nos felemelő. Ő azt a pózt szereti, amikor egymás mellett fekszünk oldalazva, és egyszerre tudjuk kényeztetni egymást kézzel, valamint, amikor úgy nyalom, hogy ül, és a vállamon vannak a combjai. :) 20/L
2019. nov. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon élvezem, ha finoman szopogatják, harapdálják a mellbimbóim. Attól gyorsan benedvesedek. Attól is eléggé felizgulok, ha közben a tarkómat simogatják, majd beletúrnak a hajamba. Ha a pózt vesszük, akkor jól esik, ha hason fekve kényesztetnek hátulról.. Egy kis fenék csapkodás is belefér. Attól meg végképp bekészülök, ha a (jelenleg nem létező)párom nyalás közben időnként hozzáérinti a melleit a puncimhoz.. Vagy ha épp egymás mellett fekszünk és ő ujjaz, akkor szeretek közben játszani a melleivel és nagyokat sóhajtozni a fülébe. Ugyan ezt fordított felállásban is eltudnám viselni..

Kb ennyi..

24/L

2019. nov. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kedvencem, hogyha mindkét mellbimbómat izgatják, egyiket a szájával, másikat a kezével, ettől el is tudnék menni szerintem. A pózok közül az tetszik, mikor egyikönk a másikra fekszik, csak fordítva, lényegében a 69 póz. Ez azért jó, mert lányoknál nehezebb ugye olyan pózt találni, hogy mindketten tudjátok kényeztetni a másikat és miközben neked is örömet okoznak hallod, hogy a párodnak is jó. Emellett az is tetszik, mikor épp csak megkívánod a szerelmed valahol egy kocsmában, szórakozóhelyen vagy bárhol és elviszed a mosdóba, bezárkóztok és csak letérdelsz elé aztán gyorsan a témára térsz. Imádom ahogy közben remeg a lába és szinte majdnem összeesik annyira élvezi.
2020. jan. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!