Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus/biszex lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus/biszex lányok, eljön innen valaki most hétvégén a LIFT programjaira?

Figyelt kérdés

Szombat este lesz egy buli is. :) (mindent megtaláltok a facen) Én szeretnék és egyedül fogok menni. Ezzel azokat bíztatom, akik nem mernének egymaguk neki indulni.

24/L



2019. nov. 8. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos megvan már a programom, de ha ráérnék se biztos h mennék. Azt hiszem az l wordba érezném magam. 😕
2019. nov. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egy fenéket érezdnéd magad abban. Ez nem L.A. :D

Egyébként sajnálom, hogy kb senki nem írt, hogy jönne..

2019. nov. 9. 08:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Én beszéltem már itt le találkozót lányokkal, úgyhogy én is sajnálom, hogy neked nem jött össze.

De pár évvel ezelőtt többen is voltak ilyen helyeken. Az utóbbi időben szerintem kevesebb az érdeklődő. Legalábbis, ha nagy ritkán betévedek, alig vannak.

2019. nov. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A megnyitón sokan voltak, úgy, hogy azt látom van érdeklődés.
2019. nov. 9. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!