Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van köztetek olyan leszbikus,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan leszbikus, aki a durva, erőszakos szexet szereti?

Figyelt kérdés

Pl: BDSM

Mit gondoltok ennek mi lehet az oka? Gyengédségre nem is vágytok?



2020. jan. 4. 10:35
 1/10 anonim ***** válasza:
annyi olyannal beszéltem már itt, aki erre gerjed, vagy poén szintjén tolta és engem speciel a hideg ráz tőle :D fogalmam sincs mi az oka... bár egyszer kaptam valami olyasmit, hogy rossznak érzi magát leszbikussága miatt és azért ezt érdemli én utána vele hiába akarta nem voltam képes durván csinálni és őszintén szólva nem is szeretnék senkivel, akivel komolyabbra fordul... kalandként esetleg, de én nem igénylem ezt a fajta szexet
2020. jan. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Én szeretem, sokszor jobban is nedvesedek ilyenkor,de a gyengédet vagy a szenvedélyeset többször kívánom,mint a BDSM-et. Hogy mi lehet az oka,hogy szeretem,nem tudom.
2020. jan. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

Bi vagyok, remélem nem baj.

Izgatnak a durvább dolgok, de miután jól kitomboltuk magunkat, hihetetlen jól esik a barátnőm gyengédsége, meg az hogy én gyengéd vagyok vele. A kettőt külön tudom választani. Az életben is gyengéd vagyok egyébként.

2020. jan. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Jelen✋

Az élet minden területén vonzanak a vad,állatias jellegű dolgok

2020. jan. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Én szeretem, de inkább adni. Úgy nagyon. Hozzám azt szeretem ha gyengédebben érnek.
2020. jan. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Adni szeretem csak.Nem sokszor van erre igényem,inkább a szenvedélyes vagy a gyengédet preferálom.
2020. jan. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Én kapni szeretem, de adok is ha olyan a helyzet. 😁 Én imádom, de a gyengébbet is... Nagyon hangulatfüggő.
2020. jan. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

Én ilyen vagyok, de igazából eleg extrém típus. Szóval már az ilyen véres/fojtogatós részig elmenőt szeretem. Meg ha alá vagyok rendelve, ha használ, ha "parancsol nekem" (természetesen semmi olyat amit nem szívesen vagy egyáltalán nem tennék meg.)

De néha vágyok egy kis gyengédségre is, vagyis pontosabban ha gondoskodnak rólam.


Lehet ez betegen, vagy furán hangzik (és lehet az is >_<), de nekünk ez így jó.


Alapvetően nem ilyen a barátnőm, csak a szexben. :)

2020. jan. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

Én switch vagyok, de engem inkább az dolog fizikai aspektusa izgat nem a szerepjáték.


Pusztán a vadságtól még inkább érzem hogy a barátnőm akar engem, és hát jó érzés is. Pl szeretem a köteleket a combomon, karomon. Illetve gyertyaviaszt a bőrömön, harapásokat...


Aftercare meg van. Alap. A gyengédség a dolog szerves része.

2020. jan. 14. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Jelen! Hát, még nem volt alkalmam tapasztalatot szerezni, de kifejezetten subnak érzem magam. (Semmiképp sem S/M, sokkal inkább D/S) Gyertya és kötözés témája is vonz.
2020. febr. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!