Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit tennétek a helyembe? Volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyembe? Volt valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Picivel több mint egy éve vagyunk együtt a barátnőmmel, akivel távkapcsolatban élünk kb 4 havonta tudunk találkozni.

Nekem ő az első nő az életemben, kezdetben nagy volt közöttünk a szerelem, úgy éreztem ő lett a nagy Ő az életemben.

Viszont, a legutóbbi találkozásunkkor, ami sajnos szülőktől titkolózva történt, mivel még nem lettek beavatva a szexuális irányultságunkba, egy rémálmom vált valóra.

A szüleim rá jöttek, hogy egy lánnyal találkozgatok, majd ezt egy hatalmas veszekedés követtek, melyben kinyilvánították, hogy ők nem lesznek partnerek abban, ha egy nővel akarom majd leélni az életem. Röviden összefoglalva kinyilvánították, hogy kb látni sem akarnak, ha a barátnőmmel együtt maradok.

Ez azért is lepett meg, mert egész jónak mondanám a szüleimmel a kapcsolatom, ám ezt nem gondoltam volna róluk, hogy csak így "kidobnának" az miatt, mert a lányuk más.

Megígérték, hogy segítenek rendbe hozni az életem, de szakítsak a kedvesemmel.


A problémám az, hogy ez az egész után úgy érzem, elkezdtem megútálni a barátnőmet, idegesít a nyavalygása, az élethez való hozzáállása, elkezdtek idegesíteni az eddig cukinak tartott dolgai. Egyszerűen nem vágyok rá, a találkozásainkra, arra, hogy vele legyek. Kerülöm a beszélgetéseket, hazudok neki, hogy nem érek rá, ha épp telefonon szeretne beszélni stb

Megváltoztam vele...

Lehet ez az miatt, hogy az egész kapcsolat kiderült? Mit tennétek a helyemben?

Kicsit elkenyődtem, mert fogalmam sincs már, hogy mire is vágyom, vagy hogy ki is vagyok?!


Voltak férfiakkal próbálkozásaim, de nem tetszett, erőltetettnek érzetem a kapcsolataim, amelyekből csak menekülni akartam. A barátnőmmel viszont életemben először éreztem magam szerelmesnek, ami most szintén elmúlni látszik.


Bocsi, ha hosszú lett...

Válaszokat előre is köszönöm!


23L



2020. febr. 3. 22:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Szereted ot?

Nem zavar teged h ezzel fájdalmat okozol neki?

Döntsd el h mit akarsu

És ne bántsd ot

2020. febr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%

Soha nem kommentáltam még erre az oldalra ilyet amit most fogok de ezt kikell mondanom..

Mikor irtad ezt a kis monologod nem jutott eszedbe mekkora egy gerinctelen féreg vagy ?

Inkább hazudsz annak akit ÁLLÍTÓLAG szeretsz,mintsem ki állj magatok mellett mert anyunak apunak nem tetszik a dolog?

23 évesen felnőtt embernek számítasz de inkább elbaszn.d az életed mert valakinek nem tetszik.

Inkább mond meg neki,hogy nem érdemled meg mert arra nem vagy képes,hogy őszinte legyél vele,s inkább feladod az életed mert egy nehezebb akadály gördült eléd..jobban is jár a másik illető ha kilépsz az életéből mert veled szép jövőre nem számíthat..

Ha tetszik ha nem ez a véleményem,mert ez nálam kib.szta a biztosítékot..

Nyugodtan mehet a piros kéz 🙋

2020. febr. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
5%

Kezd felnyílni a szemed. Nagyon sok biszex hajlamú nő húz el divatból kihívásból, vagánysàgból a leszbikussag felè.

Még nem voltàl olyan férfival aki gyengéd, figyelmes , odaadó.

Sok nő azért húz inkàbb a nők felé mert az első pasija egy vadbarom volt.

Az én párom is biszex hajlamú de 5 éve nagyon jól kijövünk heteró kapcsolatban.

2020. febr. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

23 évesen még teljesen gyerek vagy, befolyásolható. Éld úgy az életed, ahogy akarod, csak mással ne csessz ki. Hátha találsz egy olyan csodás férfit, mint a 3-as, aki majd jól megszexuál és hetero leszel.

Ha neked ezt jobban beveszi a gyomrod, mint hogy megpróbáld leszarni azoknak a véleményét, akik megvetnek azért, aki vagy, a saját gyereküket...

Hát mit lehet erre mondani. Hányinger néha, amiket ezen az oldalon lehet olvasni.

2020. febr. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Így van, az sokkal etikusabb, hogy egy elgyengült leszbire egyből pasit löknél, hogy felnyissa a szemét:)

Fujj de gusztustalan vagy.

2020. febr. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%

3#"Még nem voltàl olyan férfival aki gyengéd, figyelmes , odaadó."



Ez mind egyben? 😂 Nem túlzás?!


A barátnőddel 5éve hetero kapcsolatban vagytok... Biztos, hogy csak veled van kapcsolatban? 😗

2020. febr. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%

#3 Gratulálunk az 5 éve működő kapcsolatotokért, de kicsit gáz, hogy így beszélsz erről, a biszex barátnőd előtt meg játszod a cukifiút, aki megérti, hogy a lánykkhoz is vonzódik, mi? Odaadó gyengéd pasik is vannak, nyilván. De köszi, inkább egy puha, sima, lágy mellkashoz és archoz bújok, mint egy borostás, erős, durva kézhez. Mit nem lehet ezen felfogni?


#5 Ez a leszbikus kategória, ha valami nem tetszik, el lehet innen kattintani, rontsd máshol a levegőt, köszike.


A kérdésre válaszolva. 23 évesen azért elég gyerekes lehetsz, ha 5 éve nagykorú, azaz felnőtt ember vagy. Valamint ha nagyjából 1 éve vagytok együtt, akkor 22 voltál, ennyi idősen nem ciki, hogy a szüleid véleménye fontosabb, mint a te boldogságod? Nem tudhatom, lehet ők tartanak el, velük élsz, és ezért félsz, vagyis függsz tőlük. Hát akkor úgy tűnik ideje felnőni. Nem gondolod? Ha szereted a barátnőd, akkor megoldod ezt, kitalálod, mi a megoldás, boldoggá teszed, és ezzel magadat is. Ha nem akarsz változtatni, akkor viszont szakíts, de ne magad és a szüleid miatt, hanem mert ennél többet érdemel. Elhiszem, hogy rengeteg akadály van, de ha tehetnéd, tehetnétek, összeköltözhetnétek, vagy akármi... Nem említetted, hogy az ő szülei hogy állnak ehhez, hogy hány éves. Így elég nehéz tanácsot adni. De amíg full nyugodtan megírtad ezeket a sorokat, és egyszer sem futott át az agyadon megbánás vagy negativ afelé, hogy vele hogyan viselkedsz, komolyan szakíts, mert ezt senki sem érdemelné.

2020. febr. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a helyzet miatt kezdted megutálni,ha amúgy nem lett volna ez, akkor el sem indul benned.

Igazából,adj magadnak időt, hogy akarod e őt, vagy sem.Akár egy szünet is megteszi.

Amikor azonban eldöntötted mit is akarsz, akkor azt teljes erőbedobással csináld végig.Én voltam ilyen helyzetben, ahol a lány elhagyott,mert a szülei ezt csinálták, ugyan ez volt, megutált pedig semmi roaszat nem tettem.Legalább legyél vele őszinte,ha nem őt választod, fájni fog neki és lehet harcol is, de wgy idő után elfogadja.

24 L

2020. febr. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, még a gerinctelen féreg megnevezésű kommentelőnek is! 🙋‍♀️🙋‍♀️


Tudom, hogy ezzel a barátnőm jár a legrosszabbul, tisztábam vagyok vele! 3x próbáltam elengedni őt, pont az miatt, mert jobbat érdemel nálam.

Ebből 2x zokogva könyörgött, hogy fogadjam vissza, 1x pedig öngyilkossággal fenyegetőzött és ezért nem tudtam elhagyni. Félek is tőle, hogy megtenné, volt már rá példa de akkor még nem miattam...

Sajnálom őt nagyon, ugyanakkor féltem is! De egyszerűen nem érzem magam elég felnőttnek meghozni egy ilyen döntést! Azt pedig nem szeretném, hogy miattam tegyen magával bármi féle badarságot!


Külföldön élek a szüleimmel, egyetemista vagyok ez mellett mellékállásban dolgozom, a keresetem pont arra elég, hogy minden hónapba kifizessem azt a 2 hetet, amit az egyetem miatti lakás bérlésre kell szánnom, valamint az egyetemi költségekre és élelmiszerre...szóval külön költözésre nincs most igazán lehetőségem, rá vagyok utalva a szüleimre...


Egyszerűen legszivesebben csak egyedül szeretnék lenni, hogy átgondolhassam, mire is vágyom valójában az életben!


Miközben tegnap ezt a történetet leírtam, rájöttem, hogy nem vagyok már szerelmes! Lehet a történtek miatt nem, nem tudom mi történt de ezt érzem, és a legszomorúbb, hogy elhagyni se tudom őt, mert zsarolni kezd, majd zokogni és egyszerűen nem birom már ezt az egészet. De ezekkel a húzásaival, teljesen kiábrándított magából...


Mit tegyek? Hagyjam el és egyszerűen várjam, hogy mit tesz? Vagy erőltessem az egészet magamra, hogy ne legyek senki szemében sz@ralak?!

2020. febr. 4. 15:31
 10/12 A kérdező kommentje:
Egyébként a párom 31 éves, az ő szülei sem tudnak rólunk...
2020. febr. 4. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!